۱
۰
plusresetminus
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۷

افزایش پنج برابری سرعت اینترنت Wifi در کره جنوبی

ایتنا - این سرعت ۵ برابر سریع‌تر از سرعت شبکه‌های وای‌فای فعلی است. شبکه‌های وای‌فای فعلی حدود ۴۰۰ تا ۶۰۰ مگابیت بر ثانیه سرعت دارند.
افزایش پنج برابری سرعت اینترنت Wifi در کره جنوبی

کره جنوبی به دومین کشور بعد از آمریکا مبدل شد که طیف فرکانسی ۶ گیگاهرتز را برای دسترسی به شبکه‌های وای فای آزاد کرده تا استفاده از اینترنت بی‌سیم در این کشور تسهیل شود.

بنا بر اعلام وزارت علوم و آی سی تی کره جنوبی، آزاد شدن این طیف فرکانسی موجب می‌شود تا سرعت بارگذاری اطلاعات از اینترنت به ۲.۱ گیگابیت بر ثانیه برسد که تحولی مهم محسوب می‌شود.

وزارتخانه یادشده می‌گوید طیف فرکانسی ۱.۲ گیگاهرتز را بر روی باند ۶ گیگاهرتز آزاد کرده که بر روی برد ۵.۹۲۵ مگاهرتز تا ۷.۱۲۵ مگاهرتز قرار می‌گیرد. آمریکا در آوریل گذشته این طیف فرکانسی را برای استفاده از شبکه‌های وای.فای آزاد کرده بود.

خدمات وای.فای با این تحول هم برای شبکه‌های خانگی و هم برای شبکه‌های عمومی در کره جنوبی به طور گسترده در دسترس قرار می‌گیرد.

کره جنوبی با این تصمیم استفاده از شبکه‌های وای.فای را حتی بعد از راه اندازی گسترده شبکه‌های نسل پنجم تلفن همراه منطقی کرده، در غیر این صورت سرعت شبکه‌های وای فای بسیار پایین‌تر از شبکه‌های نسل پنجم باقی می‌ماند و تقاضای بازار برای آنها کاهش می‌یافت.
کد مطلب: 62720
نام شما
آدرس ايميل شما


a
feedback
Iran, Islamic Republic of
«خدمات وای.فای با این تحول هم برای شبکه‌های خانگی و هم برای شبکه‌های عمومی در کره جنوبی به طور گسترده در دسترس قرار می‌گیرد»
انشااله بزودی برای ما هم فراهم خواهد شد.
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام