۰
plusresetminus
شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۲

تغییرات بنیادین در توییتر اعمال می‌شود

ایتنا - توئیتر تغییراتی بنیادین در ویژگی‌های خود ایجاد کرد تا از انتشار اخبار جعلی جلوگیری کند و محتوا را در پلتفرم خود ارتقا دهد.
تغییرات بنیادین در توییتر اعمال می‌شود


توئیتر اعلام کرد توئیت‌هایی که افراد را ترغیب می‌کند در فرایند انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دخالت کنند  یا نتایج را دستکاری کنند، حذف خواهد کرد.

به گزارش ایتنا از مهر، این شبکه اجتماعی در یک پست وبلاگی اعلام کرد از هفته آینده  کاربران قبل از بازنشر توئیتی که برچسب «گمراه کننده» دارد، با هشداری روبرو می‌شوند که اطلاعات معتبر را به آنها نشان می‌دهد.

همچنین این شبکه اجتماعی هشدارها و محدودیت‌های بیشتری بر توئیت‌هایی وضع می‌کند که به سیاستمداران مانند کاندیداهای ریاست جمهوری و  کاربران آمریکایی متعلق است که بیش از ۱۰۰ هزار فالور دارند.

در کنار این موارد توئیتر اعلام کرد قابلیت بازنشر، پاسخ دهی و تعداد لایک توئیت‌هایی که برچسب راستی آزمایی دریافت می‌کنند نیز خاموش می‌شود.

در کنار این موارد شبکه اجتماعی از چند اقدام موقت برای کند کردن جریان محتوا خبر داده است. به عنوان مثال از ۲۰ اکتبر تا آخر هفته ای که انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود، کاربران سراسر جهان  با فشار کلید «بازنشر» به گزینه «کوت توئیت» هدایت می‌شوند و به این ترتیب افراد تشویق می شوند اظهار نظرخود را به یک پیام اضافه کنند.

از سوی دیگر این شرکت الگوریتم‌های توصیه خود را تغییر می‌دهد و از این پس محتوایی که فالوئرهای کاربر پسندیده‌اند، در تایم لاین او ظاهر نمی‌شود.

به نوشته تلگراف طبق پست وبلاگی ویجایا گاد (رئیس اعتماد و ایمنی توئیتر) و کیوان بیک پور(رئیس بخش طراحی محصول توئیتر)، این شبکه اجتماعی سعی دارد محتوا را ارتقا دهد.
کد مطلب: 62645
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام