d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - مایکروسافت: دورکاری مثل خوابیدن در محل کار است!
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۰

مایکروسافت: دورکاری مثل خوابیدن در محل کار است!

ایتنا - مایکروسافت یکی از شرکت‌های فناوری بوده که از دورکاری کارکنانش به دلیل شیوع ویروس کرونا سود برده اما مدیرعامل این شرکت معتقد است دورکاری مثل خوابیدن در سرکار است.
مایکروسافت: دورکاری مثل خوابیدن در محل کار است!


ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت در نشست CEO Council وال استریت ژورنال گفت: دیدارهای آنلاین می‌تواند کارمندان را خسته کند و تغییر از ذهن کاری به زندگی خصوصی را دشوار سازد. هنگامی که شما از خانه کار می کنید، گاهی مثل این است که در محل کار می‌خوابید.

به گزارش ایتنا از ایسنا، نادلابا اشاره به مطالعاتی که روی مغز انجام گرفته، گفت: دیدارهای ویدیویی می‌تواند بسیار خسته کننده باشد. ۳۰ دقیقه دیدار ویدیویی در صبح به دلیل تمرکزی که باید در ویدیو داشته باشید، شما را خسته می‌کند.

مدیرعامل مایکروسافت گفت: دورکاری برخی از مزایای کار در محیط اداری را ندارد. دیدارهای ویدیویی بیشتر معاملاتی هستند و کار پیش از این دیدارها و پس از دیدارها انجام می‌شود.

مایکروسافت محصول جدیدی دارد که روی این موضوع متمرکز شده است. این محصول به نام Together Mode افراد شرکت کننده در تماس‌های ویدیویی را در فضای مجازی مانند سالن اجتماعات، اتاق کنفرانس یا کافی شاپ قرار داده و اجازه می‌دهد فضایی مانند محیط کار را بازسازی کنند.

ارزش سهام مایکروسافت امسال که مشتریان سازمانی به دلیل دورکاری کارمندانشان، تقاضای بیشتری برای خدمات ابری و اشتراک‌های نرم‌افزار مبتنی بر اینترنت این شرکت داشته اند، بیش از ۳۰ درصد صعود کرده است.

نادلا  همچنین اظهار کرد: پاندمی به وی درباره ارزش تغییر بین کار و فعالیت‌های شخصی آموخته و وی توجه بیشتری به برنامه‌اش داشته است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، مدیرعامل مایکروسافت از کارمندانی که در زمان دورکاری به این شرکت پیوسته‌اند، ابراز حمایت کرد و گفت: این کارمندان باید با ما همراه شوند. یادگیری، مهارت آموزی مجدد و ارتقای مهارت موضوع مهمی خواهد بود.
کد مطلب: 62609
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام