۱
۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۲

سایت‌های همسریابی مسدود می‌شوند؟

ایتنا - معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان: توسعه فرهنگ خانواده در این سایت‌ها به درستی شکل نگرفته است، همچنین به بازار مکاره‌ای برای سودجویی، ترویج روابط خارج از شرع و ازدواج سفید تبدیل شده‌اند.
سایت‌های همسریابی مسدود می‌شوند؟

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از ارسال نامه به دادستان کل کشور و پلیس فتا برای مسدود کردن تمامی سایت‌های همسریابی خبر داد.

به گزارش ایتنا از مهر، محمد مهدی تندگویان با بیان اینکه این سایت‌ها به بازار مکاره‌ای برای سودجویی، ترویج روابط خارج از شرع و ازدواج سفید تبدیل شده‌اند، اظهار کرد: دفتر بازرسی رهبر معظم انقلاب هم نظر خود را به ما اعلام کرد و تاکید داشت که در کنار بی توجهی این سایت‌ها به توسعه امور خانواده، شاهد بحث‌های غیراخلاقی و مالی در آنها هستیم و ما در مکاتبه با دادستان کل کشور به این موضوع اشاره و خواستار برخورد قاطع با این سایت‌ها شدیم.

وی ادامه داد: تمامی این سایت‌ها متخلف بوده و به صورت غیرقانونی فعالیت می‌کنند و هیچ گونه مجوز رسمی ندارند. بر اساس بررسی‌ها، توسعه فرهنگ خانواده در این سایت‌ها به درستی شکل نگرفته است، همچنین به بازار مکاره‌ای برای سودجویی، ترویج روابط خارج از شرع و ازدواج سفید تبدیل شده‌اند و علیرغم سال‌ها فعالیت نتوانسته‌اند گامی مؤثر برای ازدواج پایدار بردارند.

تندگویان در گفتگو با خانه ملت افزود: مردم باید در جریان باشند که هیچکدام از آنها مجوز فعالیت ندارند و همه به صورت غیرقانونی فعالیت می‌کنند چراکه سایت‌های همسریابی بنگاه‌های اقتصادی بوده که تنها به فکر سودجویی هستند.
کد مطلب: 62561
نام شما
آدرس ايميل شما


Hamed
feedback
Iran, Islamic Republic of
اگر قصد دارید با استفاده از ماسک، بیشتر خودتون و عزیزانتون رو محافظت کنید و همچنین به افراد بی خانمان هم کمک کنید، بد نیست ماسک های ما رو ببینید، فقط کافیه به ما سر بزنید. مطمئناً پشیمون نمی شید.
لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر