۰
plusresetminus
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۶

آرزوی مرگ ترامپ از توییتر حذف می‌شود!

ایتنا - توئیتر هشدار داده طرح آرزوی مرگ ترامپ به علت ابتلاء به بیماری کرونا با سیاست‌های این شبکه اجتماعی تناقض دارد و پست‌های این چنینی تحمل نخواهند شد.
آرزوی مرگ ترامپ از توییتر حذف می‌شود!


به دنبال انتشار خبر ابتلای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به کرونا باعث شده تا برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی در نقاط مختلف دنیا به شادمانی بپردازند و با ارسال مطالب و پست‌های مختلف مرگ وی را آرزو کنند.

به گزارش ایتنا از مهر، توئیتر اعلام کرده به برخی از این کاربران اطلاع داده که بر اساس قوانین شبکه اجتماعی مذکور اجازه ارسال چنین مطالبی را ندارند و حتماً باید آنها را حذف کنند. توئیتر از ژوئن سال ۲۰۱۹ در این زمینه قوانین و سیاستگذاری‌های خود را به روز کرده است.

بر همین اساس کاربران توئیتر در مطالب خود نمی‌توانند خواستار تصادف دیگران، مجروح شدن یا مرگ آنها و وارد آمدن هرگونه تالم و آسیب روحی و روانی شوند. توئیتر به کاربران متخلف هشدار داده که اگر توئیت های ارسالی برای آرزوی مرگ ترامپ پاک نشوند ممکن است حساب افراد متخلف بلوکه شود.

سخنگوی فیس‌بوک هم روز گذشته از حذف پست‌ها و مطالب ارسالی با مضمون آرزوی مرگ رئیس جمهور آمریکا خبر داده است.

در عین حال برخی کاربران فیس‌بوک و توئیتر می‌گویند ترامپ در مطالب ارسالی خود بارها مرگ و آسیب دیدن دیگران را آرزو کرده یا افراد دیگر، رقبای سیاسی، سایر ملت‌ها و کشورها را به آسیب زدن تهدید کرده است و فیس‌بوک و توئیتر و غیره در برخورد با این تخلفات جدیت کافی نداشته‌اند.
کد مطلب: 62547
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام