۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۶

عرضه ویرایشگر جدید و قدرتمند برای گوگل فوتوز روی اندروید

ایتنا- به نظر می‌رسد که رنسانس یادگیری ماشینی اندروید سرانجام به نرم‌افزار گوگل فوتوز رسیده است و این کمپانی در طی مراسم رونمایی از پیکسل 5 درباره قابلیت‌های جدید این نرم‌افزار صحبت کرده است.
عرضه ویرایشگر جدید و قدرتمند برای گوگل فوتوز روی اندروید
به نظر می‌رسد که رنسانس یادگیری ماشینی اندروید سرانجام به نرم‌افزار گوگل فوتوز رسیده است و این کمپانی در طی مراسم رونمایی از پیکسل 5 درباره قابلیت‌های جدید این نرم‌افزار صحبت کرده است.
 
به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، کمپانی گوگل برای شروع قصد دارد که قابلیت مفید بهبود خودکار تصویر در گوگل فوتوز را با الگوریتم‌های یادگیری ماشینی تلفیق کند.
مطابق جزئیات منشتره، این دسته از الگوریتم‌ها می‌توانند این بهبودهای خودکار تصویر را بر اساس تصویر خاصی که روی آن کار می‌کنید بهبود ببخشند.
 
بدین ترتیب، کاربران قادر خواهند بود تا روشنایی، کنتراست و افکت‌های پرتره را تنها با یک کلیک ساده ‌روی عکس‌های خود به‌خوبی اعمال کنند.
علاوه بر این، آن دسته از ویرایشگران حرفه‌ای تصاویر که می‌خواهند به‌صورت دستی عکس‌های خود را ویرایش کنند، می‌توانند از چیدمان ویراستار که در نوار موجود در انتهای تصویر قرار گرفته است، استفاده کنند.
 
 گوگل فوتوز
 
این کمپانی همچنین از قابلیت دیگری به نام Portrait Light رونمایی کرده است.
این قابلیت در واقع نورپردازی مبتنی بر هوش مصنوعی است که می‌تواند سطوح مختلف و جایگاه‌های متفاوتی از روشنایی و سایه را روی عکس‌هایی که شما در حال حاضر به ثبت رسانده‌اید، اعمال کند.
 
البته نام‌گذاری این قابلیت با کارکرد آن متفاوت است و به ‌این ‌ترتیب شما می‌توانید روی تمامی عکس‌های موردعلاقه خود از آن استفاده کنید و نیازی نیست که حتما تصاویر ثبت شما در حالت پرتره باشند.
البته تنها نکته منفی این قابلیت آن است که شما باید این ویرایشگر را روی پیکسل 4a 5G با پیکسل 5 اجرا کنید.
 
کد مطلب: 62538
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام