کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

موتور جست‌وجوی گوگل در اروپا یکه‌تاز اندروید نخواهد بود!

9 مهر 1399 ساعت 10:13

ایتنا - افزوده شدن موتور جستجوهای جدید به اندروید بین اول اکتبر تا ۳۱ چت دسامبر رخ می‌دهد. این خدمات در کشورهایی مانند آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، سوئد، نروژ و انگلیس ارائه می‌شود.مقابله رگولاتوری‌های اتحادیه اروپا با انحصارطلبی تجاری گوگل به نتیجه رسید و از این پس کاربران گوشی‌های اندرویدی علاوه بر جستجوگر گوگل به جست‌وجوگر بینگ هم دسترسی خواهند داشت.

به گزارش ایتنا از فارس، بر اساس حکم ضدانحصار کمیسیون اروپا گوگل باید چند موتور جستجوی رقیب را در اختیار کاربران اندروید قرار دهد که بینگ مایکروسافت یکی از آنها خواهد بود. علاوه بر بینگ دو موتور جستجوی دیگر نیز به این مجموعه اضافه می شود.

افزوده شدن موتور جستجوهای جدید به اندروید بین اول اکتبر تا ۳۱ چت دسامبر رخ می‌دهد. این خدمات در کشورهایی مانند آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، سوئد، نروژ و انگلیس ارائه می‌شود.

در حال حاضر بینگ تنها ۳.۰۶ درصد از بازار جستجوگرهای اینترنتی اروپا را در اختیار دارد و انتظار می رود این تحول موجب شود تا این سهم به رقم بیشتری برسد. گوگل به علت انحصارطلبی تجاری در خود آمریکا و برخی کشورهای آسیایی نیز مورد پیگرد قضایی قرار گرفته است.


کد مطلب: 62514

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/62514/موتور-جست-وجوی-گوگل-اروپا-یکه-تاز-اندروید-نخواهد

ايتنا
  https://www.itna.ir