۱
۰
plusresetminus
يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۶

هک گسترده سیستم تبادل رمز ارز کیوکوین

ایتنا - سیستم تبادل رمز ارز کیوکوین در سنگاپور طی روز گذشته به طور گسترده هک شده است.
هک گسترده سیستم تبادل رمز ارز کیوکوین

یک هکر با حمله به سیستم تبادل رمز ارز کیوکوین خسارتی 150 میلیون دلاری وارد کرد و تمامی کیف پول‌های دیجیتال این سیستم را غارت کرد.

به گزارش ایتنا از فارس، کیوکوین خود این موضوع را تایید کرده و در وب سایت خود از نفوذ به تمامی سیستم‌هایش و تخلیه تمامی مبالغ موجود در کیف پول‌های دیجیتال کیوکوین خبر داده است.

کیف پول‌های دیجیتال اپلیکیشن‌هایی برای مدیریت رمز ارزها هستند که به اینترنت متصل هستند. کیوکوین اعلام کرده که هک این کیف پول‌ها را در تاریخ ۲۶ سپتامبر کشف کرده است. ارزش مبالغ موجود در این کیف پول های دیجیتال بالغ بر ۱۵۰ میلیون دلار بوده است. عامل یا عوامل این حملات هنوز شناسایی نشده‌اند.
کد مطلب: 62476
نام شما
آدرس ايميل شما


a
feedback
Iran, Islamic Republic of
«کیوکوین خود این موضوع را تایید کرده و ودر وب سایت خود از نفوذ به تمامی سیستم‌هایش و تخلیه تمامی مبالغ موجود در کیف پول‌های دیجیتال کیوکوین خبر داده است.»
«ارزش مبالغ موجود در این کیف پول های دیجیتال بالغ بر ۱۵۰ میلیون دلار بوده است. عامل یا عوامل این حملات هنوز شناسایی نشده‌اند.»
به عبارتی ارز رمزها هم آنچنان غیرقابل هک نیستند ، حال بیاییم زمانی را مجسم کنیم که با صرف انرژی الکتریسیته کشور و تولید بیت کوین ، اتفاقی مشابه این خبر روی دهد!! و آنگاه چه باید گفت،؟!
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام