d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - راه‌اندازی سامانه پاسخگویی تلفنی برای مشکلات شبکه شاد
۱
۰
plusresetminus
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۷

راه‌اندازی سامانه پاسخگویی تلفنی برای مشکلات شبکه شاد

ایتنا - وزارت آموزش و پرورش و اپراتور همراه اول برای پاسخگویی به مشکلات سامانه شاد یک مرکز تماس راه‌اندازی کردند.
راه‌اندازی سامانه پاسخگویی تلفنی برای مشکلات شبکه شاد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از راه‌اندازی مرکز تماس پاسخگویی به مشکلات سامانه «شاد» برای دانش‌آموزان و والدین خبر داد.

به گزارش ایتنا از مهر، محمدجواد آذری جهرمی در اینستاگرام نوشت: وزارت آموزش و پرورش و اپراتور همراه اول برای پاسخگویی به مشکلات سامانه شاد یک مرکز تماس راه‌اندازی کردند.

وی خطاب به والدین و دانش‌آموزان گفت: اگر در استفاده از سامانه شاد با مشکل مواجه هستید صرفاً با مرکز تماس این سامانه به شماره ۰۲۱۴۳۰۸۱ و یا اگر مشترک همراه اول هستید با شماره ۹۹۹۰ تماس بگیرید.
کد مطلب: 62462
نام شما
آدرس ايميل شما


a
feedback
Iran, Islamic Republic of
«وزارت آموزش و پرورش و اپراتور همراه اول برای پاسخگویی به مشکلات سامانه شاد یک مرکز تماس راه‌اندازی کردند.»
برادر بزرگوار و عزیز ، انشااله که همینطور است ، و نشود مانند قطعی مکرر اینترنت ، که هر چه تماس گرفته می شود ، بیشترین جواب اینست ،«مشکلی نیست ، اشکال از سمت شما و خطوط داخلی شماست!»
و اینکه این وقفه های اینترنت در زمان دروس و آزمون های آنلاین بیشتر محسوس است که خود موجب اضطراب و استرس بیش از حد دانش آموزان می شود ، که خوب دانش آموز هم به نوعی محق است نگران شود ، چرا که آینده تحصیلی اش وابسته به همین آزمون های آنلاین شده ، و بدون شک تلاش همگانی در رفع این کاستی ها نشان از حس مسئولیت و ایمان و اعتقاد مدیران و کارکنان این بخش در این برهه از زمان دارد‌.انشااله که همینطور است .
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام