۰
plusresetminus
پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۸

لغو قابلیت دریافت هزینه برای افزونه‌های گوگل کروم

ایتنا - گوگل تصمیم دارد از فوریه ۲۰۲۱ میلادی قابلیت دریافت وجه برای فعال‌سازی افزونه‌های مرورگر کروم توسط توسعه دهندگان نرم‌افزار را لغو کند.
لغو قابلیت دریافت هزینه برای افزونه‌های گوگل کروم

گوگل به زودی دریافت هزینه برای استفاده از افزونه‌های مرورگر کروم را متوقف می‌کند. این شرکت قبلا به طور موقت افزونه‌هایی که با دریافت هزینه فعال می‌شوند را غیرفعال کرده بود اما اکنون تصمیم دارد آنها را به طور دائم غیر فعال کند.

به گزارش ایتنا از مهر، بنابراین با اجرای این اقدام، توسعه دهندگان نرم‌افزاری که برای استفاده از افزونه‌ها از کاربر هزینه دریافت  می‌کنند، قادر به پردازش پرداخت‌ها نخواهند بود.

گوگل در هشداری به توسعه دهندگان نرم‌افزار نوشته است: اکو سیستم ما وسیع‌تر شده و اکنون توسعه دهندگان نرم‌افزار گزینه‌های کنترل پرداخت متعددی در اختیار دارند. 

این شرکت فناوری از هم اکنون غیرفعال سازی پرداخت بسیاری از افزونه‌های مرورگر کروم را آغاز کرده است. این درحالی است که توسعه دهندگان نرم افزار از ماه مارس قادر به ارائه افزونه‌هایی که از کاربران هزینه دریافت می‌کنند، نیستند.  همچنین گوگل در ماه دسامبر  آزمایش رایگان این افزونه‌ها را غیرفعال می‌کند و در فوریه ۲۰۲۱ میلادی قابلیت «خرید در اپلیکیشن » نیز حذف خواهد شد.
کد مطلب: 62442
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير