۰
plusresetminus
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۵

آموزش: چگونه مرورگر Edge را ویندوز 10 غیرفعال کنیم؟

ایتنا - غیرفعال کردن کامل Edge ایده خوبی نیست. این امر می تواند باعث بروز مشکلات ناخواسته در سیستم عامل شما شود. خوشبختانه هنوز روش‌هایی برای پنهان کردن این مرورگر و جلوگیری از تأثیر آن بر کامپیوتر شما وجود دارد.
آموزش: چگونه مرورگر Edge را ویندوز 10 غیرفعال کنیم؟

اگر می خواهید Microsoft Edge را از رایانه شخصی ویندوز ۱۰ خود حذف کنید، باید این مطلب را بخوانید. به طور کلی، غیرفعال کردن کامل Edge ایده خوبی نیست. این امر می تواند باعث بروز مشکلات ناخواسته در سیستم عامل شما شود. خوشبختانه هنوز روش‌هایی برای پنهان کردن این مرورگر و جلوگیری از تأثیر آن بر کامپیوتر شما وجود دارد.

دلیلی وجود دارد که مایکروسافت به شما اجازه نمی دهد Microsoft Edge را حذف کنید. برخی از ادغام ها در سیستم عامل وجود دارد که مایکروسافت به آن متکی است. راهنماهای آنلاین برای حذف کامل Microsoft Edge وجود دارد اما این کار، می‌تواند با عوارض جانبی ناخواسته ای به ویندوز شما آسیب برساند.

به جای حذف مایکروسافت Edge، می‌توانید به سادگی آن را پنهان کنید و اطمینان حاصل کنید که این مساله، عملکرد کامپیوتر شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد. به این ترتیب، در فعالیت‌های روزانه شما بی تأثیر می‌شود.

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا
کد مطلب: 62394
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام