۱
۰
plusresetminus
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۷
در آمریکا

ممنوعیت باعث افزایش دانلود وی‌چت و تیک‌تاک شد!

ایتنا - میزان استقبال از نرم‌افزار وی‌چت در حدی بوده که بیشترین میزان بارگذاری این نرم افزار در عرض یک روز در جمعه گذشته به ثبت رسیده است. این میزان بارگذاری در دو سال گذشته بی‌سابقه بوده است.
ممنوعیت باعث افزایش دانلود وی‌چت و تیک‌تاک شد!

به دنبال اعلام ممنوعیت بارگذاری دو نرم افزار وی‌چت و تیک تاک از روز یکشنبه در آمریکا، موارد بارگذاری نرم‌افزارهای مذکور به میزان چشم‌گیری افزایش یافته است.

به گزارش ایتنا از مهر، یافته‌های مؤسسه تحلیلی سنسور تاور نشان می‌دهد که تنها در روز جمعه تعداد موارد بارگذاری اپلیکیشن وی چت در آمریکا از ده هزار مورد فراتر رفته است. این رقم نسبت به روز پنج شنبه ۱۵۰ درصد افزایش نشان می‌دهد. همچنین این رقم نسبت به جمعه هفته گذشته ۲۳۳ درصد افزایش نشان می‌دهد. مقدار بارگذاری یادشده از ۷ اکتبر سال ۲۰۱۹ تا به حال بی سابقه بوده است.

پلتفرم اشتراک گذاری ویدئوی تیک تاک نیز از افزایش مشابهی در موارد بارگذاری در آمریکا خبر داده است. تعداد بارگذاری‌های این نرم افزار در آمریکا در روز جمعه به ۲۴۷ هزار مورد رسیده است که نسبت به روز پنج شنبه ۱۲ درصد افزایش نشان می‌دهد.

بایت دنس شرکت مالک تیک تاک در هفته‌های اخیر گفتگوهایی با چند شرکت در ایالات متحده برای تأسیس یک شرکت آمریکایی جدید برای مدیریت تیک تاک به نام تیک تاک گلوبال داشته تا بهانه‌های امنیتی دولت ترامپ برطرف شود. در عین حال به احتمال زیاد فعالیت‌های تیک تاک به تنها آمریکا محدود خواهد شد و دفاتر این شرکت در دیگر نقاط جهان تعطیل می‌شود.
کد مطلب: 62393
نام شما
آدرس ايميل شما


a
feedback
Iran, Islamic Republic of
و این هم نمونه ای دیگر از منع و بازداشتن مردم بدون انتقال درک علت ، که خود موجب حریص شدن بیشتر می شود ، نه؟
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام