d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - همکاری ایکیا و ایسوس برای ساخت مبلمان گیمینگ مقرون به صرفه
۰
plusresetminus
يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۰

همکاری ایکیا و ایسوس برای ساخت مبلمان گیمینگ مقرون به صرفه

ایتنا- کمپانی‌ایکیا در همکاری با بخش مجهوری گیمرهای ایسوس بر آن شده است که مبلمان گیمینگ جدیدی را ایجاد کند که با دیزاین اصلی خانه افراد سازگاری داشته باشد.
همکاری ایکیا و ایسوس برای ساخت مبلمان گیمینگ مقرون به صرفه
کمپانی‌ایکیا در همکاری با بخش مجهوری گیمرهای ایسوس بر آن شده است که مبلمان گیمینگ جدیدی را ایجاد کند که با دیزاین اصلی خانه افراد سازگاری داشته باشد.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  engadget، کمپانی لوازم‌خانگی ایکیا در حال حاضر با ایجاد بخشی به نام خانه هوشمند و نرم‌افزار مبلمان واقعیت افزوده وارد دنیای فناوری شده است اما به نظر می‌رسد که این کمپانی قصد دارد تا وارد دنیای جدیدی از فناوری شود و به ساخت مبلمان گیمینگ روی آورده است.
 
این کمپانی سوئدی فعال درزمینهٔ مبلمان مقرون ‌به ‌صرفه و زیبا به‌تازگی اعلام کرده است که با بخش مجهوری گیمرهای ایسوس برای ایجاد لوازم مبلمان گیمینگ مقرون ‌به ‌صرفه همکاری کرده است و قرار است تا آغاز این همکاری با عرضه 30 محصول جدید درزمینهٔ مبلمان گیمینگ همراه باشد.
 

این محصولات جدید توسط مرکز توسعه محصولات ایکیا در شانگهای تولید می‌شود. این کمپانی اعلام کرده است که طراحانش ورکشاپ هایی را با طراحان ایسوس، گیمرهای حرفه‌ای و عاشقان بازی‌های کامپیوتری گذرانده‌اند تا با استفاده از راهنمایی‌های یکدیگر بتوانند بهترین محصول را برای گیمرها عرضه کنند.
 
ایکیا دراین‌باره اعلام کرده است که:« ایکیا با همکاری با ایسوس می‌خواهد دانش مبلمان خانگی خود را با تخصص‌های ایسوس در ایجاد تجربه گیمینگ متمایز ترکیب کند.» این کمپانی همچنین اظهار کرد به ایجاد مبلمان و لوازم جانبی گیمینگ مقرون ‌به ‌صرفه خواهد پرداخت اما هنوز نوع دقیق این لوازم مشخص نشده است.
 
به نظر می‌رسد که صنعت مبلمان گیمینگ این روزها رونق زیادی گرفته است و اخیرا کمپانی لوجیتک نیز در همکاری با هرمان میلر به ساخت صندلی‌های حرفه‌ای گیمینگ روی آورده است. بااین‌حال ایده ایکیا بر آن است که مبلمان گیمینگ ویژه‌ای را بسازد که با دیزاین اصلی خانه افراد همخوانی داشته باشد. این محصولات در ماه فوریه سال 2020 برای اولین بار در چین عرضه خواهند شد و در اکتبر همان سال به بازار امریکا خواهند رسید.
کد مطلب: 62326
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام