d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - احتمال عرضه گوگل پیکسل 5 با نامی جدید
۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۷

احتمال عرضه گوگل پیکسل 5 با نامی جدید

ایتنا- انتظار می‌رود که همراه هوشمند پیکسل 5 تا پایان سال جاری میلادی معرفی شود و گفته‌ها حاکی از آن است که این همراه هوشمند احتمالا با نامی دیگر تحت عنوان گوگل پیکسل 5s رونمایی خواهد شد.
احتمال عرضه گوگل پیکسل 5 با نامی جدید
انتظار می‌رود که همراه هوشمند پیکسل 5 تا پایان سال جاری میلادی معرفی شود و گفته‌ها حاکی از آن است که این همراه هوشمند احتمالا با نامی دیگر تحت عنوان گوگل پیکسل 5s رونمایی خواهد شد.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  techradar، تصویری که به‌تازگی از یک کاربر توییتر به نام @japonton به نمایش در آمده است علاوه بر طراحی قسمت جلویی و پشتی این همراه هوشمند اطلاعاتی را در رابطه با صفحه 'About Phone' در منوی تنظیمات نشان می‌دهد. در این بخش نام تلفن همراه جدید گوگل پیکسل 5s گذاشته شده است.
 
البته صحت این اطلاعات هنوز به‌صورت کامل مشخص نشده است و امکان این وجود دارد که کاربر توییتر یادشده اسم این همراه هوشمند را به‌صورت جعلی تغییر داده باشد. بااین‌حال ترکیب تصویری جدید از همراهی هوشمند و منوی آن این احتمال را افزایش می‌دهد که نام همراه هوشمند بعدی گوگل، پیکسل 5s باشد.
 
 
 
اگر این ادعا درست باشد، مشخص نیست که انگیزه اصلی گوگل از تغییر نام همراه هوشمند خود از پیکسل 5 به پیکسل 5s چه بوده است. برخی بر این باورند که گوگل ممکن است این کار را برای متفاوت کردن همراه‌های هوشمند رده‌بالای خود از سری تلفن‌های میان رده A انجام داده باشد. البته در صورت درست بودن این احتمال گوگل به تقلید شدید از سامسونگ درزمینهٔ نام‌گذاری متهم خواهد شد.
 
البته این احتمال هم وجود دارد که همراه‌های هوشمند پیکسل جدیدی در این خط تولید وجود داشت باشد و این همراه هوشمند نمایش داده شده توسط این کاربر توییتری یکی از آن‌ها باشد. در این صورت می‌توان گفت که نسخه پیکسل 5a احتمالا ازنظر قابلیت‌ها نسبت به پیکسل 5 قوی‌تر خواهد بود.
 
البته تمامی این‌ها در حد احتمالات است و نمی‌توان بر اساس احتمالات به نتیجه نهایی رسید. بااین‌حال در صورت واقعیت داشتن این شایعه احتمال ارائه اطلاعاتی بیشتر در این زمینه در آینده‌ای نه‌چندان دور افزایش می‌یابد.
 
کد مطلب: 62311
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام