d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - پرداخت پول در ازای غیرفعال کردن اکانت فیس‌بوک
۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۶

پرداخت پول در ازای غیرفعال کردن اکانت فیس‌بوک

ایتنا - فیس‌بوک به برخی از کاربران خود مبلغی پرداخت می کند تا ۶ هفته قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حساب کاربری خود را غیر فعال کنند.
پرداخت پول در ازای غیرفعال کردن اکانت فیس‌بوک

فیس‌بوک با پرداخت مبلغی از برخی کاربران پلتفرم خود و اینستاگرام می‌خواهد ۶ هفته قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حساب کاربری خود را غیر فعال کنند.

به گزارش ایتنا از مهر، « الیزابت دوسکین» خبرنگار واشنگتن با انتشار اسکرین‌شات‌هایی این امر را فاش کرد. به نظر می‌رسد این اقدام فیس‌بوک بخشی از یک پروژه تحقیقاتی باشد که برای درک بهتر تاثیر این شبکه اجتماعی و اینستاگرام بر روندهای کلیدی سیاسی و رفتاری طی انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا انجام می شود.

در اسکرین‌شات‌های نوتیفیکیشن اینستاگرام که دوسکین در توئیتر منتشرکرده، نوشته شده است: می‌خواهیم بدانیم شما در صورت پرداخت چه مبلغی حاضر به غیرفعال کردن حساب اینستاگرام خود در اواخر سپتامبر و به مدت یک یا ۶ هفته هستید. برای شرکت در این طرح باید حساب کاربری خود را در هر دو بازه زمانی گفته شده غیر فعال کنید و از آن استفاده نکنید.

اسکرین‌شات‌ها نشان می‌دهند گزینه های پاسخ به این سوال شامل ۱۰ دلار به ازای هر هفته، ۱۵ دلار به ازای هر هفته و ۲۰ دلار به ازای هر هفته است.

همچنین از کاربرانی که در این طرح شرکت می‌کنند خواسته می‌شود قبل از فعال کردن دوباره حساب خود در تحقیق شرکت کنند و سپس مبلغی دریافت کنند.
کد مطلب: 62245
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام