۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۴

حالت ویژه کودکان به اندروید افزوده می‌شود

ایتنا - گوگل با هدف ایجاد محیطی ایمن برای کودکان در زمان استفاده از تبلت‌های مجهز به سیستم عامل اندروید قصد دارد حالت ویژه کودکان را به برخی از این تبلت‌ها اضافه کند.
حالت ویژه کودکان به اندروید افزوده می‌شود


پیش از این گوگل ابزار کنترل خانوادگی را به سیستم عامل اندروید اضافه کرده بود و بخشی از فروشگاه پلی استور خود را نیز به عرضه اپلیکیشن های مورد تایید معلمان اختصاص داده بود. اما حالا قصد دارد حالت کودکان را نیز به برخی تبلت‌های اندرویدی اضافه کند.

این حالت ویژه کیدز اسپیس نام دارد و باعث می‌شود کودکان تنها به ابزار و امکاناتی دسترسی داشته باشند که برای آنها در نظر گرفته شده است. در این حالت مطالب و محتوای ویژه کودکان برای مطالعه، مشاهده و بازی در دسترس قرار می‌گیرد.

امکان شخصی سازی حالت کودکان تبلت‌های اندرویدی نیز بر اساس سلیقه کودکان وجود دارد. از جمله دسته بندی‌های اطلاعاتی موجود در این حالت می‌توان به حیوانات، طبیعت، علوم، کمک به انجام تکالیف، داستان و املا، بازی‌های دخترانه، آشپزی، فانتزی، موسیقی و وسایل نقلیه اشاره کرد.

در این بخش تعداد زیادی کتاب آنلاین و اپلیکیشن‌های متنوع آموزشی و علمی وجود دارد و گوگل در حال مذاکره با ناشران برای افزایش دسترسی به انواع کتب است. فعلا برای کودکان ساکن آمریکا ۴۰۰ کتاب در این حالت در نظر گرفته شده است. فعلا این خدمات در تبلت ۱۳۰ دلاری Tab M۱۰ HD Gen ۲ در دسترس قرار گرفته است.
کد مطلب: 62184
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر