۰
plusresetminus
يکشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۰

احتمال مجهز شدن گلکسی S21 به قلم استایلوس و حذف سری گلکسی نوت

ایتنا - احتمالا در پاییز امسال گلکسی Z Fold جایگزین گلکسی نوت خواهد شد.
احتمال مجهز شدن گلکسی S21 به قلم استایلوس و حذف سری گلکسی نوت
سری گلکسی نوت سال‌هاست به عنوان پرچمدار فصل پاییز سامسونگ عرضه شده است، ولی بر اساس گزارشی جدید که وبسایت The Elec منتشر کرده به نظر می‌رسد که سامسونگ احتمالا قصد دارد از سال آینده تولید سری نوت را متوقف کند. در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد، قاعدتا S-Pen (ابزار مکملی که گلکسی نوت به خاطر آن با این نام شناخته می‌شود) به سری اصلی گلکسی S راه می‌یابد، یعنی با ادغام سری نوت و سری اس.
 
به گزارش ایتنا به نقل از اسلش‌گیر، در این گزارش آمده است که احتمالا در پاییز امسال گلکسی Z Fold جایگزین گلکسی نوت خواهد شد. این می‌تواند یک ریسک برای سامسونگ باشد چرا که با اینکه گلکسی نوت به نامی جاافتاده در میان کاربران اندرویدی تبدیل شده است، ولی گلکسی زد فولد زمان زیادی برای شناخته شدن نداشته است.
 
با این وجود، غیر منتشره نیست که اینگونه تصور کنیم که سامسونگ می‌تواند سری گلکسی اس و گلکسی نوت را ادغام کند. در طی این سال‌ها، پرچمدارهای گلکسی اس و نوت به تدریج بیش از پیش شبیه یکدیگر شده‌اند. همانگونه که Elec در گزارش خود ذکر نموده است، گلکسی S20+ با یک نمایشگر 6.7 اینچی همانند گلکسی نوت 20 عرضه می‌شود، و سایز نمایشگر گلکسی S20 Ultra دقیقا مانند گلکسی نوت 20 اولترا 6.9 اینچ است.
  

از اینرو، این روزها سامسونگ، با تفاوت اندکی بین گوشیهای سری اس و سری نوت، می‌تواند گلکسی S20 Ultra را به یک S-Pen مجهز نموده و آن را به عنوان نوعی جانشین گلکسی نوت عرضه نماید و به تلاش خود برای تبدیل کردن گلکسی زد فولد به پرچمدار پاییزی خود متمرکز شود.
 
باید منتظر ماند و دید که چه خواهد شد، ولی اگر گوشی گلکسی اس فوق پیشرفته سال آینده (که بر طبق گزارش The Elec احتمالا گلکسی S21 Ultra نام خواهد داشت) با یک S-Pen عرضه شود، این می‌تواند نشانه‌ای از این باشد که سامسونگ قصد دارد تا سری گلکسی نوت را حذف کند.
 
کد مطلب: 62114
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای