۰
plusresetminus
دوشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۷
به دلیل محتوای خشونت‌آمیز

حذف بیش از ۳۸۰هزار ویدئو از تیک‌تاک

ایتنا - تیک تاک اعلام کرد که امسال بیش از380 هزار فیلم را در ایالات متحده به علت داشتن محتوای مربوط به قوانین نفرت پراکنی حذف کرده است.
حذف بیش از ۳۸۰هزار ویدئو از تیک‌تاک

شرکت چینی تیک تاک TikTok که اخیراً هدف سیاست‌های خصمانه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا قرار گرفته، اعلام کرد که امسال بیش از ۳۸۰هزار فیلم را در ایالات متحده به علت داشتن محتوای مربوط به قوانین نفرت‌پراکنی حذف کرده است.

به گزارش ایتنا از تسنیم، شرکت چینی تیک تاک TikTok که اخیراً هدف سیاست‌های خصمانه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا قرار گرفته، اعلام کرد که امسال بیش از380 هزار فیلم را در ایالات متحده به علت داشتن محتوای مربوط به قوانین نفرت پراکنی حذف کرده است.

به گفته سازندگان این برنامه اشتراک گذاری ویدئو، تیک تاک همچنین اعلام کرد که حدود 1300 حساب کاربری را به دلیل نقض قوانین مربوط به انتشار محتوا یا رفتار نفرت پراکنی مسدود و 64 هزار نظر را نیز به دلایل مشابه حذف کرد.

اریک هان، رئیس بخش ایمنی TikTok در مطلبی در وبلاگ خود نوشت: این اعداد و ارقام نشانگر موفقیت 100 درصدی ما در جلوگیری از انتشار محتوا و یا رفتار نفرت پراکنی نیست بلکه نشان دهنده تعهد ما به اقدام در این حوزه است.

 وی در ادامه افزود: هدف ما از بین بردن نفرت از TikTok است.

ترامپ اخیراً چندین دستورالعمل اجرایی را صادر کرده که به شرکت مادر تیک تاک یعنی شرکت بایت دنس که در چین مستقر است، مهلت می دهد تا اجرای برنامه تیک تاک در ایالات متحده را متوقف کرده و دارایی‌های این شرکت را واگذار کند.

این شرکت اخیراً اعلام کرده است: هرگز اطلاعات کاربران آمریکایی را در اختیار دولت چین نگذاشته است و در صورت درخواست پکن نیز دست به این اقدام نخواهد زد.

ترامپ به بهانه نگرانی خود درباره امنیت ملی به بایت دنس دستور داد تا ظرف 90 روز دارایی های خود را در آمریکا بفروشد.

شرکت بایت دنس نیز از تصمیم خود برای شکایت از دولت ترامپ به علت بیرون راندن این شرکت از بازار ایالات متحده خبر داده است.
کد مطلب: 62093
برچسب ها: تیک تاک ویدیو
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای