۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۰۰

امکان برقراری تماس تلفنی از طریق مایکروسافت تیمز

ایتنا- مایکروسافت به‌تازگی اعلام کرده است که کاربران نرم‌افزار تیمز هم‌اکنون می‌توانند با استفاده از این نرم‌افزار به برقراری تماس‌های تلفنی بپردازند.
امکان برقراری تماس تلفنی از طریق مایکروسافت تیمز
مایکروسافت به‌تازگی اعلام کرده است که کاربران نرم‌افزار تیمز هم‌اکنون می‌توانند با استفاده از این نرم‌افزار به برقراری تماس‌های تلفنی بپردازند.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  techradar، کارمندان یک سازمان در حال حاضر می‌توانند به‌راحتی از طریق نرم‌افزار تیمز بدون در اختیار داشتن شماره تلفن یکدیگر با هم تماس تلفنی بگیرند.
 
 بااین‌حال برخی از کارمندان برای برقراری تماس‌های تلفنی با مشتریان، شرکا و فروشندگان خود از خط تلفن همراهشان استفاده می‌کنند وب همین دلیل هم مایکروسافت به‌تازگی از قابلیت جدیدی به نام Teams Calling رونمایی کرده است.
 
امکان برقراری تماس تلفنی از طریق مایکروسافت تیمز
 
کارمندان هم‌اکنون با استفاده از قابلیت Teams Calling و یک سیستم تلفن مبتنی بر فناوری ابری می‌توانند از هرجا که هستند با استفاده از شماره تلفن کاری خود به برقراری تماس تلفنی بپردازند. کاربران همچنین می‌توانند بر اساس نیازشان به‌راحتی بین بخش‌هایی نظیر گفتگوها، چت‌ها و میتینگ‌ها جابه‌جا شوند.
 
قابلیت Teams Calling راه‌حلی ساده و درعین‌حال قدرتمندی است که توسط مراکز تماس بزرگ و اشخاص حقیقی به‌صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین این سرویس به‌سرعت روی بسته تماس حال حاضر کاربران یا بسته تماس مایکروسافت در بازارهای خاص قابل‌راه‌اندازی است.
 
روش ارتباط کارکنان در دنیای دیجیتال امروزی دائما در حال تغییر است و به همین دلیل ابزار ارتباطی دیجیتال آن‌ها نیز مدام تغییر می‌کند. به همین دلیل مایکروسافت در تلاش است تا با خلاقیت خود روش‌های استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند را به‌طور مرتب تغییر داده و به‌روز کند. البته به نظر می‌رسد که این کمپانی در رسیدن به این هدف تا به امروز موفق بوده است.
 
کد مطلب: 61933
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام