۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۰

رکورد شکنی اپل در دوران کرونا

ایتنا- به نظر می‌رسد که اوضاع فروش اپل در دوران کرونا چندان بد نبوده است و آمار و ارقام منتظر شده برای سه ماهه سوم سال 2020 خبر از این می‌دهند که این شرکت در زمینه فروش عملکرد بسیار خوبی داشته است.
رکورد شکنی اپل در دوران کرونا
به نظر می‌رسد که اوضاع فروش اپل در دوران کرونا چندان بد نبوده است و آمار و ارقام منتظر شده برای سه ماهه سوم سال 2020 خبر از این می‌دهند که این شرکت در زمینه فروش عملکرد بسیار خوبی داشته است.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از   engadget، در حقیقت عملکرد شرکت اپل در زمینه فروش به اندازه‌ای خوب بوده است که اپل در این بازه زمانی موفق به ثبت رکوردهایی جدید در زمینه موفقیت در بازار شده است.
 
بر اساس این گزارش، این شرکت در گزارش سه ماه سوم سال 2020 توانسته‌ است تا به روندی بسیار خوب دست پیدا کرده و درآمد 59 میلیارد و 700 میلیون دلاری  را از فروش محصولات خود کسب کند.
 
این امر به این معنی است که رقم درآمد این کمپانی در طول بازه زمانی کل سال 2020، درآمد 11 میلیارد و 250 ممیلیون دلاری را به دست آورده است که رقم شگفت انگیزی برای دوران کرونا به حساب می‌آید.
 
 
 
یکی از مدیران ارشد اپل به نام لوکا مایستری در بیانه‌ای رسمی از سوی اپل این موضوع را به این شکل بیان کرد: «نتایج رکورد شکن تجاری موجب شد تا ما در زمینه همهم حصولات اصلی فعال در بازرمان به بالاترین رکورد در مناطق جغرافیایی دست پیدا کنیم.»
 
او در ادامه افزود: «ما رشد 18 درصدی در شاخص درآمد به ازای هر سهم را تجربه کرده‌ایم و جریان مالی عملیاتی 16 میلیارد و 300 میلیون دلاری در طول این سه ماه داشتیم که ماه ژوئن در این زمینه رکورددار بود. »
 
برای درک بهتر این موضوع کافی است بدانید که فروش 25.9 میلیارد دلاری آیفون در سال گذشته به رقم 26.4 میلیارد دلار در سال جاری رسیده است و فروش آیپد از 5 میلیارد دلار به 6.6 میلیارد دلار افزایش پیدا کرده است. همچنین اپل در این مدت توانسته است 7.1 میلیارد دلار محصولات سری مک را به فروش برساند که رشدی 20 درصدی نسبت به سال قبل داشته است.
 
کد مطلب: 61880
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام