d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - وجود همراه هوشمند پیکسل 5a و مشخصات پیکسل 4a نسخه 5G تائید شد
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۰۰

وجود همراه هوشمند پیکسل 5a و مشخصات پیکسل 4a نسخه 5G تائید شد

ایتنا- متخصصان موفق شدند که در منابع متن‌باز اندروید همراه هوشمند جدیدی به نام پیکسل 5a را کشف کنند که به‌احتمال‌زیاد در سال آینده میلادی عرضه خواهد شد.
وجود همراه هوشمند پیکسل 5a و مشخصات پیکسل 4a نسخه 5G تائید شد
متخصصان موفق شدند که در منابع متن‌باز اندروید همراه هوشمند جدیدی به نام پیکسل 5a را کشف کنند که به‌احتمال‌زیاد در سال آینده میلادی عرضه خواهد شد.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی phonearena، همان‌طور که پیش‌بینی شده بود تلفن همراه هوشمند پیکسل 4a در تاریخ 3 اوت رونمایی خواهد شد. علاوه بر این گزارش شده است که گوگل قصد دارد تا در سال جاری میلادی درمجموع سه همراه هوشمند را به بازار عرضه کند. گفته می‌شود که این سه دستگاه پیکسل 4a، پیکسل 4a نسخه 5G و پیکسل 5 هستند. همچنین سال آینده همراه هوشمند دیگری به نام پیکسل 5a به بازار عرضه خواهد شد.
 
همراه هوشمند پیکسل 5a در پروژه متن‌باز اندروید دیده شده است و اطلاعاتی که در رابطه با این همراه هوشمند عرضه شده است خبر از بهره‌مندی از اندروید 11 می‌دهد. همین امر نشان از این دارد که این دستگاه زودتر از ماه مه سال آینده میلادی به بازار عرضه نخواهد شد.
 
 
 
بااین‌حال اطلاعات دیگری در رابطه با این همراه هوشمند عرضه نشده است. گزارش‌ها خبر از آن می‌دهند که گوگل در حال ساخت تراشه‌های ویژه خود است و قصد دارد تا از آن‌ها در پیکسل 6 استفاده کند. به همین خاطر احتمال می‌رود که پیکسل 5a همچنان به تراشه‌های سیلیکونی کوالکام متکی باشد.
 
اندروید 11 احتمالا به‌صورت رسمی در ماه سپتامبر برای همراه‌های هوشمند عرضه خواهد شد و این امر به معنای آن است که این دستگاه قبل از آن تاریخ به فروش نمی‌رسد. همچنین انتظار می‌رود که نسخه 5G پیکسل 4a برخلاف نسخه LTE آن از تراشه اسنپ دراگون 765G (که احتمالا در پیکسل 5a نیز به کار خواهد رفت) بهره‌مند نباشد. همچنین انتظار می‌رود که این همراه هوشمند با صفحه‌نمایش 120 هرتزی به بازار عرضه شود.
 
احتمالا گوگل در همراه‌های هوشمند سال جاری برخی از قابلیت‌های همیشگی خود از قبیل Motion Sense را کنار گذاشته و دستگاه خود را اندکی تغییر بدهد. این تغییرات برای دستگاه‌های پیکسل جدید مفید خواهند بود زیرا اگرچه این همراه‌های هوشمند پتانسیل بهره‌مندی از این ویژگی را دارند اما در گذشته ثابت شده است که این قابلیت چندان کاربردی نیست.
کد مطلب: 61858
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام