کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در صورت کنترل شیوع کووید 19

دورکاری مایکروسافتی‌ها تا ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت

12 مرداد 1399 ساعت 18:05

ایتنا -مایکروسافت طرحی شش مرحله‌ای را برای بازگشایی ادارات و دفاتر خود تدوین کرده که بر اساس آن در بهترین حالت و در صورت کاهش سریع ابتلا به کرونا دفاتر مایکروسافت در ۱۹ ژانویه سال ۲۰۲۱ بازگشایی می‌شوند.
مایکروسافت از بازگشایی دفاتر و ادارات خود تا پایان سال 2020 خودداری کرده و این کار را در ماه های آغازین سال 2021 هم ادامه می‌دهد.

به گزارش ایتنا از فارس، با توجه به تداوم شیوع ویروس کرونا در نقاط مختلف آمریکا و ابتلای میلیون‌ها آمریکایی به این بیماری مایکروسافت نیز مانند دیگر شرکت های فناوری بزرگ در این کشور قصد ندارد مراکز کاری خود را باز کند و روند دورکاری در آن ادامه می‌یابد.

مایکروسافت طرحی شش مرحله‌ای را برای بازگشایی ادارات و دفاتر خود تدوین کرده که بر اساس آن در بهترین حالت و در صورت کاهش سریع ابتلا به کرونا دفاتر مایکروسافت در ۱۹ ژانویه سال ۲۰۲۱ بازگشایی می‌شوند.

اما با توجه به شیوع گسترده کرونا در آمریکا و تداوم محدودیت‌ها در این کشور بعید به نظر می‌رسد مایکروسافت بتواند در این تاریخ دفاتر و ادارات خود را بازگشایی کند.

مایکروسافت تنها شرکتی نیست که مجبور به اعمال سیاست‌های دورکاری شده است. پیش از این اپل، گوگل و فیس بوک نیز سیاست‌های مشابهی را اعمال کرده‌اند. در این بین توئیتر دورکاری کارمندانش را دائمی کرده است.


کد مطلب: 61852

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/61852/دورکاری-مایکروسافتی-ها-۲۰۲۱-ادامه-خواهد

ايتنا
  https://www.itna.ir