d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - افزایش کیفیت تماس‌های ویدئویی با ابزار جدید ویندوز 10
۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۰۰

افزایش کیفیت تماس‌های ویدئویی با ابزار جدید ویندوز 10

ایتنا- قابلیت جدید مایکروسافت برای تماس‌های ویدئویی نگاه کاربر را با استفاده از هوش مصنوعی به‌صورتی تنظیم می‌کند که انگار در همه حال به دوربین زل زده است.
افزایش کیفیت تماس‌های ویدئویی با ابزار جدید ویندوز 10
قابلیت جدید مایکروسافت برای تماس‌های ویدئویی نگاه کاربر را با استفاده از هوش مصنوعی به‌صورتی تنظیم می‌کند که انگار در همه حال به دوربین زل زده است.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  techradar، کمپانی مایکروسافت در پیش‌نمایش اینسایدر ویندوز 10 ابزار جدیدی را به نام « Eye Contact» ارائه کرده است که به کاربر این امکان را می‌دهد که جهت نگاهش را در تماس‌های ویدئویی به نحوی تنظیم کند که بتواند با سایر افراد حاضر در چت تماس چشمی داشته باشد.
 
ابزار Eye Contact روی تمامی نرم‌افزارهایی که از دوربین جلو استفاده می‌کنند قابل اجرا است و به‌این‌ترتیب نرم‌افزارهای اسکایپ و مایکروسافت اج به‌راحتی می‌توانند از این ابزار استفاده کنند. علاوه بر این Eye Contact با سایر سرویس‌ها نظیر زوم و گوگل میت نیز هم‌خوانی دارد.
 
 
 
قابلیت Eye Contact تنها در حالت افقی کار می‌کند و مایکروسافت هشدار داده است که روشن کردن آن می‌تواند اندکی روی مصرف باتری تأثیر بگذارد. با این حال در حال حاضر این قابلیت تنها روی مایکروسافت سرفیس پرو اکس فعال است و تنها از طریق نرم‌افزار سرفیس می‌توان آن را اجرا کرد.
 
این دستگاه به این دلیل انتخاب شده است که از پردازنده SQ1 خود مایکروسافت استفاده می‌کند و دارای قابلیت‌های پردازشی هوش مصنوعی مبتنی بر ای آر ام است. این قابلیت با استفاده از هوش مصنوعی نگاه کاربر را به‌گونه‌ای تنظیم می‌کند که انگار به‌صورت دائم به دوربین نگاه می‌کند.
 
کد مطلب: 61795
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام