d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - یک سرویس گوگل برای چند ساعت در ایران فیلتر شد
۱
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۳

یک سرویس گوگل برای چند ساعت در ایران فیلتر شد

ایتنا - هنوز علت مشخصی برای فیلتر کردن سرویس Google AMP اعلام نشده است.
یک سرویس گوگل برای چند ساعت در ایران فیلتر شد

 
در پی انتشار بیانیه‌ کمیسیون تجارت الکترونیک سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، شرکت ارتباطات زیرساخت طی بیانیه‌ای اعلام کرد هیچ گونه اختلالی در شبکه‌ اینترنت کشور وجود ندارد.

به گزارش ایتنا از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ارتباطات زیرساخت، در این بیانیه آمده است که  محدودسازی  سرویس Google AMP به دستور مقام محترم قضایی خطاب به اپراتورها رخ داده که پس از بررسی مجدد، این دستور با مساعدت مقام قضایی طی چند ساعت لغو گردیده است.

در پایان این بیانیه با اشاره به پاسخ‌گویی و اطلاع‌رسانی سریع مسؤولان این شرکت در حوادث و اختلالات اینترنتی کشور طی سال‌های اخیر، به اهمیت فراوان پایداری شبکه و سرویس‌ها برای کسب‌وکارهای آنلاین و اهتمام شرکت ارتباطات زیرساخت به این مهم اشاره گردیده است.

نگرانی کاربران و مدیران سایت‌ها
گفتنی است پس از فیلتر شدن سرویس Google AMP و بدون هیچگونه اعلام و اطلاعی، موجی از نگرانی در میان مدیران سایت‌ها و پایگاه‌های اینترنتی و صاحبان کسب و کار فراهم آمد که گویای ایجاد خسارت به انها بود.

هنوز مشخص نیست دلیل این محدودسازی چه بوده است.
 
 
کد مطلب: 61784
نام شما
آدرس ايميل شما


a
feedback
Iran, Islamic Republic of
موضوع فقط قطع یکی از خدمات گوگل نیست ، با درک واقعیت حال و هوای جهان امروز ، بسیار راحت تر از گذشته می توان زندگی کرد ، ارتباط داشت ، پیشرفت کرد ، دانش روز را کسب کرد ، امروزه شاید بتوان گفت حتی زندگی معمولی هم تخصصی شده و به شدت نیازمند دانش و آگاهی در همه زمینه هاست ، و ابزار قدرتمندی بنام اینترنت این امر را برای همه جهانیان سهل و ساده کرده ، در روزگاری زندگی می کنیم که حتی قطع لحظه ای اینترنت ، می تواند خسارات بسیاری ببار آورد . باید مدیران مدبر و آگاه به دانش روز پرورش دهیم ، تا که از دنیا جا نمانیم . فراموش نکنیم ، دانش و دانایی رمز موفقیت و سربلندی هر جامعه ای است و امروز بستر کسب همه اینها اینترنت است .
لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر