d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - دورکاری گوگلی‌ها تا ژوئن ۲۰۲۱ ادامه دارد
۰
plusresetminus
سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۸

دورکاری گوگلی‌ها تا ژوئن ۲۰۲۱ ادامه دارد

ایتنا - گوگل با توجه به ارزیابی از شیوع ویروس کرونا، تصمیم گرفته بخش اعظم ۲۰۰ هزار کارمند و پیمانکار خود را تا پایان ژوئن سال آینده میلادی دور کار کند.
دورکاری گوگلی‌ها تا ژوئن ۲۰۲۱ ادامه دارد

گوگل با توجه به ارزیابی از شیوع ویروس کرونا، تصمیم گرفته بخش اعظم ۲۰۰ هزار کارمند و پیمانکار خود را تا پایان ژوئن سال آینده میلادی دور کار کند.

به گزارش ایتنا از مهر، روز  گذشته ساندار پیچای مدیر ارشد اجرایی گوگل این تصمیم را اعلام کرد.

همچنین این اقدام شامل دیگر شرکت‌های زیر مجموعه آلفابت ( شرکت مادر گوگل) نیز می‌شود. گوگل قبلا اعلام کرده بود تا پایان سال جاری میلادی(۲۰۲۰) دفاتر خود را بسته نگه می‌دارد اما طبق خبر جدید مدت زمان تعطیلی دفاتر این شرکت ۶ ماه افزایش یافته است.

پیچای در ایمیلی به کارمندان گوگل نوشت: می‌دانم افزایش مدت زمان دورکاری بازخوردهای مختلفی میان کارمندان به وجود می‌آورد و می‌خواهم به شما بگویم از خودتان مراقبت کنید. امیدوارم این اقدام انعطاف پذیری مورد نیاز کارمندان برای ایجاد توازن میان فعالیت‌های کاری و مراقبت از خود وخانواده شان طی ۱۲ ماه آینده را فراهم کند.

چنین تصمیمی روی بیش از ۱۲۳ هزار کارمند گوگل و شرکت‌های زیر مجموعه آلفابت و همچنین ۸۰ هزار پیمانکار مشغول به کار در دفاتر این شرکت، تاثیر می گذارد.

البته گوگل ابتدا تصمیم داشت طی تابستان سال جاری اجازه دهد تعداد زیادی از کارمندان در دفاتر این شرکت واقع در کالیفرنیا به سرکار خود برگردند. اما گسترش شیوع کووید۱۹ سبب شد تا این شرکت مدت زمان دورکاری را تا ماه ژانویه۲۰۲۱ تمدید کند و اکنون نیز اعلام کرده کارمندان تا ژوئن ۲۰۲۱ از راه دور به فعالیت خود ادامه خواهند داد.
کد مطلب: 61766
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام