۰
plusresetminus
دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۶

آمازون متهم به سواستفاده از کرونا شد

ایتنا - اتحادیه‌های کارگری آمریکا در شکایتی به کمیسیون فدرال تجارت از آمازون شکایت کرده اند. زیرا این شرکت با سواستفاده از شیوع کووید ۱۹ سلطه خود بر بازار کار را گسترده‌تر کرده است.
آمازون متهم به سواستفاده از کرونا شد

اتحادیه‌های کارگری آمریکا در شکایتی به کمیسیون فدرال تجارت از آمازون شکایت کرده اند. زیرا این شرکت با سواستفاده از شیوع کووید ۱۹ سلطه خود بر بازار کار را گسترده‌تر کرده است.

به گزارش ایتنا از مهر، ائتلافی از بزرگترین اتحادیه‌های کارگری آمریکا که نماینده میلیون‌ها کارگر هستند، با شکایت به کمیسیون فدرال تجارت آمریکا، آمازون را متهم می‌کنند با سواستفاده از همه گیری کووید۱۹ سلطه خود در  بازار کار این کشور را گسترده‌تر کرده است.

در این شکایت نامه آمده است: ما به شدت نگران عملکرد آمازون در بحبوحه شیوع ویروس کرونا هستیم. آمازون با استفاده از رکود اقتصادی و  چالش‌های ناشی از این همه‌گیری سلطه خود بر بازار کار را گسترده‌تر کرده است.

در ادامه شکایت توضیح داده شده موقعیت برتر آمازون در تجارت آنلاین، روند سقوط خرده فروشی فیزیکی را تسریع کرده و به آن اجازه داده تا از قدرت بازاری خود برای تضعیف رقبا و فشار به تهیه کنندگان کالا و همچنین سواستفاده از کارگران استفاده کند.

این درحالی است که آمازون هیچ بیمی از عواقب این کار ندارد. به عبارت دیگر  آمازون رفتارهای ضدرقابتی در بازار را ترویج می کند.
کد مطلب: 61757
برچسب ها: آمازون شکایت
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام