۱
۰
plusresetminus
دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۹

بایکوت در هند و کاهش درآمد ۸۰۰ میلیون دلاری هواوی

ایتنا - احساسات ضدچینی در هند بدنبال کشته شدن ۲۰ سرباز هندی توسط نیروهای چینی در منطقه مرزی هیمالیا در ماه گذشته افزایش پیدا کرده است.
بایکوت در هند و کاهش درآمد ۸۰۰ میلیون دلاری هواوی

غول مخابراتی چینی، هواوی در بحبوحه درخواست‌ها برای بایکوت کالاهای چینی در هند، هدف درآمد امسال خود در این کشور را حداکثر ۵۰ درصد کاهش داد و بیش از نیمی از کارمندانش را اخراج می‌کند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، روزنامه اکونومیک تایمز هند در گزارشی نوشت: شرکت هواوی اکنون درآمد ۳۵۰ تا ۵۰۰ میلیون دلار را برای سال ۲۰۲۰ هدف گرفته است که در مقایسه با برآورد اولیه این شرکت برای درآمد ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیون دلاری، نیمی کاهش پیدا کرده است.

این روزنامه به نقل از منابع آگاه گزارش داد هواوی ۶۰ تا ۷۰ درصد از کارمندان هندی خود شامل کارکنان بخش‌های تحقیقات و توسعه در مرکز خدمات جهانی را اخراج خواهد کرد.

احساسات ضدچینی در هند بدنبال کشته شدن ۲۰ سرباز هندی توسط نیروهای چینی در منطقه مرزی هیمالیا در ماه گذشته افزایش پیدا کرده است.

بر اساس گزارش رویترز، دولت هند از شرکت‌های مخابراتی دولتی خواسته است به جای تجهیزات چینی، از تجهیزات داخلی برای ارتقای شبکه‌های موبایلی خود به نسل چهارم استفاده کنند.
کد مطلب: 61752
برچسب ها: هواوی
نام شما
آدرس ايميل شما


a
feedback
Iran, Islamic Republic of
گاه‌ آدمی به فکر فرو می رود ، چرا برخی از نوع بشر ، از تاریخ هیچ نمی آموزند! انگاری چشم بادامی می خواهد راه رفتهٔ چشم آبی را بیهوده برود ! البته برخی از انواع بشر همینکه کمی رشد می کنند و قد می کشند ، به خود بالیده و قصد دیگر در سر می پرورانند ، انگلیس ، فرانسه و آلمان و ... کم بود ، حالا هند هم اضافه شد . روزگار است دیگر ، چه میشود کرد. و تاریخ تکرار بیهودهٔ زیاده خواهی ست ، قانع که نباشی به نعمت خدا ، هم او که داده به آنی پس می ستاند.
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام