۱
۰
plusresetminus
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۰

افتتاح ۱۰ انبار آمازون در هند

ایتنا - ​​​​​​​واحد هندی شرکت آمازون از گشایش ۱۰ انبار جدید در هند و آغاز عرضه بیمه خودرو در این کشور خبر داد.
افتتاح ۱۰ انبار آمازون در هند


با گشایش انبارهای جدید، این غول تجارت الکترونیکی  بیش از ۶۰ انبار یا مراکز خدمات دهی در ۱۵ ایالت هند خواهد داشت که مساحت آنها معادل بیش از ۱۰۰ زمین فوتبال است.

به گزارش ایتنا از ایسنا، طبق اعلام آمازون، انبارهای جدید در ۱۰ شهر هند شامل دهلی، بمبئی و بنگالورو راه اندازی خواهند شد.

هند یکی از بازارهای برخوردار از رشد پرشتاب برای شرکت آمریکایی آمازون است اما آمازون با موانع رگولاتوری و همچنین انتقادات بازرگانان هندی از عرضه تخفیفها مواجه است.

آمازون همچنین اعلام کرده که Amazon Pay با شرکت بیمه خصوصی اکو جنرال برای عرضه بیمه خودرو و موتورسیکلت در هند همکاری می کند و هند نخستین بازار آمازون خواهد بود که چنین خدمات مالی در آنجا عرضه می کند.

بیمه در حال حاضر در برنامه و وب سایت موبایلی آمازون موجود است.

مشتریان برنامه پرایم رویالتی آمازون که پخش فیلم و موسیقی رایگان و همچنین تحویل سریعتر را با هزینه اشتراک سالانه ۹۹۹ روپیه معادل ۱۳.۳۶ دلار عرضه می کند، مزایای فوق العاده و تخفیفهای بیشتر دریافت خواهند کرد.

بر اساس گزارش رویترز، سرویس آمازون با رقیبان محلی شامل شرکت پرداخت دیجیتالی Paytm که مورد حمایت سافت بانک است و شرکت "پالیسی بازار" رقابت خواهد کرد.
کد مطلب: 61719
برچسب ها: آمازون هند
نام شما
آدرس ايميل شما


a
feedback
Iran, Islamic Republic of
گاهی با خواندن این خبرها ، هزاران سؤال در ذهن تولید میشه و مهمترین آن اینکه ، آیا ما هم چنین توانایی هایی داریم ؟ اگر داریم چرا استفاده نمی کنیم ؟ و اگر نداریم ، چرا نداریم ؟ اینترنت که جهانی ست ، متفکر و اقتصاددان هم کم نداریم ، سرمایه سرگردان تورم زا هم که بسیار داریم ، جوان و باسواد تلاشگر هم کم نداریم ، و.... براستی مشکل از کجاست؟
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام