۰
plusresetminus
يکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

تست قابلیت جدید اینستاگرام برای امکان جمع‌آوری کمک مالی توسط اینفلوئنسرها

ایتنا- اینستاگرام به‌تازگی قابلیتی را ارائه کرده است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند به‌صورت رسمی و به دلایل مختلف از فالوورهای خود درخواست کمک مالی کنند.
تست قابلیت جدید اینستاگرام برای امکان جمع‌آوری کمک مالی توسط اینفلوئنسرها
اینستاگرام به‌تازگی قابلیتی را ارائه کرده است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند به‌صورت رسمی و به دلایل مختلف از فالوورهای خود درخواست کمک مالی کنند.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  engadget، از امروز برخی از اینستاگرامرها می‌توانند به‌منظور انجام کارهای مختلفی از فالوورهای خود کمک مالی دریافت کنند. این قابلیت که با نام GoFundMe شناخته می‌شود در درون نرم‌افزار اینستاگرام فعال شده است. این کمپانی در حال حاضر ویژگی یاد شده را در آمریکا، انگلیس و ایرلند تست می‌کند.
 
افرادی که در کشورهایی زندگی می‌کنند که می‌توانند از طریق استیکر کمک مالی به یکی از سازمان‌های غیرانتفاعی کمک مالی کنند می‌توانند ازاین‌پس این کار را از طریق اینستاگرامرها انجام بدهند. اینستاگرام اعلام کرده است که کاربران این پلتفرم و فیس‌بوک از ژانویه تاکنون 65 میلیون دلار را به تأمین مالی تحقیقات کووید-19 و عدالت نژادی اختصاص داده‌اند. همچنین رقم کمک‌های مالی آمریکایی‌ها در طی ماه گذشته دو برابر شده است.
  
آزمایش جمع ‌آوری کمک مالی شخصی در حال حاضر روی نسخه اندروید اینستاگرام کاربران حاضر در کشورهای یاد شده فعال شده است و به‌زودی روی iOS نیز فعال خواهد شد. اگر سن کاربر بالای 18 سال باشد و در کشورهای مذکور اقامت داشته باشد می‌تواند با دسترسی به گزینه Add Fundraiser از تنظیمات Edit Profile به جمع ‌آوری کمک مالی برای اهداف موردنظر بپردازد.
 
 
 
از کاربر خواسته می‌شود که عکس و دسته‌بندی کمک مالی را از بین 14 گزینه موجود انتخاب کرده و در رابطه با دلایل درخواست کمک اطلاعات بیشتری ارائه بدهد. کاربر همچنین باید اطلاعات حساب بانکی خود را از طریق Stripe که انجام دهنده پرداخت‌ها است، وارد کند.
 
اینستاگرام در حال حاضر برای اطمینان از مشروع بودن درخواست‌های کمک مالی، تمامی آن‌ها را بررسی می‌کند. افراد می‌توانند در دسته‌بندی‌های مختلفی نظیر پروژه‌های اجتماعی و گروهی، رفع بحران، داوطلب شدن، سفر، پزشکی، تحصیلی و حیوانات به درخواست کمک مالی بپردازند. همچنین کاربران نمی‌توانند برای کمپین‌های سیاسی یا هر آنچه علیه قوانین محلی است، درخواست کمک مالی کنند.
 
درخواست‌های کمک مالی به‌صورت پیش‌فرض 30 روز فعال خواهند بود اما کاربران می‌توانند این بازه زمانی را از طریق تنظیمات حساب کاربری‌شان کاهش یا افزایش بدهند. علاوه بر این کمک‌کنندگان هم در صورت تمایل می‌توانند ناشناس باقی بمانند. البته درخواست‌کننده هنوز هم می‌تواند نام کاربری شما و مبلغ پرداختی‌تان را ببیند. برپاکنندگان این درخواست‌ها می‌توانند 6 روز بعد از اولین کمک مالی پول‌ها را در حساب خود داشته باشد. بااین‌حال این پرداخت‌ها احتمالا شامل مالیات می‌شوند.
کد مطلب: 61712
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای