۰
plusresetminus
يکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۰
به ‌زودی؛

روش لاگین کردن سایت‌ها در مرورگر کروم تغییر می‌کند

ایتنا- گوگل در پی آن است که قابلیت جدیدی را به نام 'Touch to Fill' را برای سهولت فرایند لاگین در وب‌سایت‌ها و از بین بردن نیاز به تایپ چندباره نام کاربری و پسورد برای مرورگر کروم عرضه کند.
روش لاگین کردن سایت‌ها در مرورگر کروم تغییر می‌کند
گوگل در پی آن است که قابلیت جدیدی را به نام 'Touch to Fill' را برای سهولت فرایند لاگین در وب‌سایت‌ها و از بین بردن نیاز به تایپ چندباره نام کاربری و پسورد برای مرورگر کروم عرضه کند.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  techradar، اطلاعات به‌دست‌آمده از منابع آگاه حاکی از آن است که زمانی که شمال بخش نام کاربری را لمس کنید فهرستی از لاگین های ذخیره شده برای آن سایت خاص برایتان نمایش داده می‌شود. زمانی که شما یکی از آن‌ها را انتخاب کنید، مرورگر به‌صورت خودکار نام کاربری و پسورد شما را تایپ خواهد کرد.
 
این گزینه تنها برای کروم در اندروید در نظر گرفته‌شده است اما احتمالا به‌زودی برای iOS و iPadOS نیز عرضه خواهد شد. اگر از نسخه بتای کروم در اندروید استفاده می‌کنید، می‌توانید این قابلیت را در آنجا پیدا کنید.
 
 
 
 علاوه بر این می‌توانید با فعال‌سازی پرچم (کلیدی برای فعال‌سازی قابلیت‌های آزمایشی) مناسب این قابلیت در نسخه کروم، آن را به‌صورت رسمی مورداستفاده قرار دهید.
 
شما برای انجام این کار می‌بایست در نوار آدرس عبارت chrome://flags را وارد کنید و به جستجوی 'touch-to-fill' بپردازید. سپس روی منوی دراپ داونی که برایتان نمایش داده می‌شود کیک کرده و از فهرست گزینه‌های در دسترس بخش 'Enabled' را انتخاب کنید.
 
مرورگر فایرفاکس به‌عنوان یکی از رقبای کروم قابلیتی را ارائه داده است که به کاربر اجاره می‌دهد که به نرم‌افزارهایی در خارج از مرورگر لاگین شوند. با توجه به مسیری که گوگل درزمینهٔ مدیریت پسوردها در پیش گرفته است، انتظار می‌رود که چنین قابلیتی نیز به‌زودی برای این نرم‌افزار عرضه‌شده و نیاز به استفاده از نرم‌افزارهای مدیریت پسورد را مرتفع سازد.
 
کد مطلب: 61687
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام