۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۶

اندروید 11، شهریور می‌آید

ایتنا- گوگل به‌تازگی به‌صورت رسمی از نسخه 11 اندروید رونمایی کرد ولی تا به امروز تاریخ انتشار رسمی این سیستم‌عامل را مشخص نکرد. هم‌اکنون افشاگری جدید این کمپانی از تاریخ عرضه اندروید 11 خبر می‌دهد.
اندروید 11، شهریور می‌آید
گوگل به‌تازگی به‌صورت رسمی از نسخه 11 اندروید رونمایی کرد ولی تا به امروز تاریخ انتشار رسمی این سیستم‌عامل را مشخص نکرد. هم‌اکنون افشاگری جدید این کمپانی از تاریخ عرضه اندروید 11 خبر می‌دهد.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  techradar، بر اساس اطلاعات افشاشده از جانب گوگل به نظر می‌رسد که روز 8 سپتامبر به‌عنوان تاریخ عرضه اندروید 11 برای برخی از دستگاه‌های هوشمند مجهز به این سیستم‌عامل در نظر گرفته شده است.
 
این اخبار از ویدیو جدید منتشرشده توسط میشل ترنر به‌عنوان رییس مدیریت محصول بخش Smart Home Ecosystem گوگل است. در این ویدیو به تاریخ عرضه اندروید 11 در 8 سپتامبر اشاره شده است. البته این تاریخ به‌صورت رسمی از جانب گوگل تائید نشده است اما بهترین حدسی است که می‌توان در بازه زمانی کنونی در رابطه با عرضه این نسخه از این سیستم‌عامل محبوب زد.
 
 
 
اگر به خاطر داشته باشید، اندروید 11 در 3 سپتامبر 2019 عرضه شد پس منطقی است که اندروید 11 در همین حوالی عرضه شود. تاریخ 8 سپتامبر به تاریخ رونمایی از آیفون 12 نیز بسیار نزدیک است و بنابراین ممکن است نشانی از این امر باشد که اندروید 11 می‌تواند به‌روزرسانی iOS 14 توسط اپل را شکست بدهد و زودتر از موعد به دستگاه‌های کاربران راه پیدا کند.
 
هنوز مشخص نیست که چه تلفن‌های همراه هوشمندی از روز عرضه اندروید 11 از این سیستم‌عامل بهره‌مند خواهد شد. بااین‌حال اگر تلفن همراه شما از برند پیکسل است، احتمالا شما از جمله اولین کسانی خواهید بود که این به‌روزرسانی را برای دستگاه خود دریافت می‌کنید. البته نسخه‌های ابتدایی پیکسل اندروید 11 را دریافت نخواهند کرد.
 
همچنین انتظار می‌رود که گوگل تلفن‌های همراه هوشمند پیکسل 4a و پیکسل 5 را قبل از پایان سال رونمایی کند و حتی  این امکان وجود دارد که این دستگاه‌ها به‌صورت پیش‌فرض با اندروید 11 روانه بازار شوند.
 
کد مطلب: 61587
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام