۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۰

۵۰ دلار بیشتر برای آیفون 12

ایتنا - طبق گزارشی جدید نسخه پایه آیفون ۱۲ با قیمت ۷۴۹ دلار به بازار عرضه می‌شود. این رقم نسبت به بهای پایه سری‌های قبلی آیفون ۵۰ دلار بیشتر است.
۵۰ دلار بیشتر برای آیفون 12


پیش‌بینی می‌شود اپل سری آیفون ۱۲ را چندماه دیگر رونمایی کند. این درحالی است که به گفته تحلیلگران بازار فناوری آیفون های جدید بدون شارژر و ایرپاد برای مشتریان بارگیری می‌شوند.

به گزارش ایتنا از مهر، قیمت پایه آیفون جدید، ۵۰ دلار بیشتر از نسل‌های قبلی است. «جف پو» یکی از تحلیلگران این حوزه طی گزارشی در وب سایت «مک رومرز» اشاره می‌کند  مدل پایه آیفون ۱۲ با قیمت  ۷۴۹ دلار عرضه می‌شود. این درحالی است که سال گذشته آیفون ۱۱ با قیمت ۶۹۹ دلار عرضه شده بود.

تخمین زده می شود مدل پایه آیفون ۱۲،  نمایشگر ۵.۴ اینچی او ال ای دی، تراشه A14، فناوری 5G و تنظیمات ۲ دوربین پشتی خواهد داشت.

پو معتقد است از آنجا که آیفون ۱۲ با فناوری 5G عرضه می‌شود، چنین افزایش قیمتی برای مشتریان اهمیت زیادی ندارد و در نتیجه به تقاضا برای این دستگاه خسارتی وارد نمی‌شود. اما نبود شارژر و ایرپاد احتمالا جنجالی میان مشتریان اپل به وجود بیاورد.

البته باید در نظر داشت حتی با وجود ۵۰ دلار افزایش بها، قیمت پایه آیفون ۱۲ از گلکسی S20 کمتر خواهد بود. قیمت پایه موبایل سامسونگ در آمریکا  ۹۹۹ دلار است. 
کد مطلب: 61581
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام