۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۸

جای گذاری نرم‌افزار محبوب توییتر در مرورگر اپرا

ایتنا – مرورگر وب اپرا به عنوان یک ابزار بسیار پیشرو برای مرور وب مورد استفاده قرار می‌گیرد و در آخرین اقدام این شرکت برای منحصر به فرد شدن در میان مرورگرهای وب، افزودن نرم‌افزار یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی به این مرورگر است.
توییتر وارد مرورگر اپرا می‌شود
مرورگر وب اپرا به عنوان یک ابزار بسیار پیشرو برای مرور وب مورد استفاده قرار می‌گیرد و در آخرین اقدام این شرکت برای منحصر به فرد شدن در میان مرورگرهای وب، افزودن نرم‌افزار یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی به این مرورگر است.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از Engadget، مرورگر وب اپرا قرار است تا نرم‌افزار اختصاصی توییتر را برای این مرورگر در اختیار کاربران بگذارد تا بتوانند به راحتی و بدون نیاز به ایجاد یک ساختار مجزا و یا باز کردن تب‌های اختصاصی، مستقیما از دنیای توییتر بهره‌مند شوند.
 
بر اساس اطلاعات منتشر شده، این قابلیت علاوه بر سرعت بالاتر و کیفیت بهتر مرورگر جدید اپرا، به عنوان یک عامل محرک بسیار جدی برای جذب مخاطبان بیشتر در نظر گرفت شده است.
 
 
 
نسخه جدید منتشر شده به شما اجازه می‌دهد که مواردی مانند مشاهده خوراک ورودی توییتر و پیام‌های شخصی را از طریق وب‌سایت این شبکه اجتماعی یا از طریق سیستم داخلی مرورگر به نام TweetDeck دریافت کنید.
 
این قابلیت در منوی کناری این مرورگر به صورت فعال قرار خواهد داشت و به مرورگر اپرا اجازه خواهد داد تا لیستی نسبتا جذاب از برنامه‌های کاربردی را داخل خود به کاربران ارائه دهد.
 
شایان ذکر است که پیش از این نرم‌افزارهای اینستاگرام، واتس‌اپ، فیس‌بوک مسنجر و تلگران نیز در اپرا حاضر بودند و با یپوست توییتر، اپرای نسخه 69 به یکی از بهترین مرورگرهای جهان تبدیل شده است.
 
کد مطلب: 61409
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام