۰
plusresetminus
دوشنبه ۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۷

قابلیت‌های جدید در تازه‌ترین به‌روزرسانی واتس‌اپ

ایتنا - واتس‌اپ تصمیم دارد آپدیتی ارائه کند که به کاربران اجازه می‌دهد با ارتقای تماس صوتی و تصویری در نسخه دسکتاپ، تعداد کاربران شرکت کننده در این تماس‌ها را افزایش دهد.
قابلیت‌های جدید در تازه‌ترین به‌روزرسانی واتس‌اپ


واتس‌اپ تصمیم دارد قابلیت‌های خود را ارتقا دهد. در همین راستا آپدیت‌هایی برای پلتفرم خود ارائه کرده است.هرچند برخی از آپدیت‌ها مانند ارتقای جستجو، مدیریت فضای ذخیره و حالت تیره ساده به نظر می‌رسند، اما برخی دیگر اهمیت زیادی دارند مانند ارتقای رمزگذاری انتها به انتها در ذخیره سازی ابر و قابلیت پرداخت آنلاین.

به گزارش ایتنا از مهر، در این میان  یک آپدیت واتس‌اپ به کاربران اجازه می‌دهد چند دستگاه را به یک حساب کاربری متصل کنند. این آپدیت هم اکنون تحت آزمایش است و مشابه قابلیت‌های پیام‌رسان‌هایی مانند «آی مسج» و سیگنال است.

طبق آخرین اطلاعات  با کمک این قابلیت می‌توان  ۴ دستگاه را به یک حساب کاربری متصل کرد که تاریخچه پیام همزمان برای آنها در نظر گرفته شده است.

از سوی دیگر وب سایت WABetaInfo گزارش داده واتس‌اپ تصمیم دارد تماس‌های صوتی و تصویری اپلیکیشن‌های دسکتاپ خود را چه در حالت فعلی یا در زمانی که قابلیت جدید دسترسی به چند دستگاه متصل بهم فراهم شود، ارتقا دهد. این ارتقا شامل تماس‌های گروهی نیز می‌شود.

درحال حاضر فقط ۸ کاربر واتس اپ می‌توانند با یکدیگر تماس گروهی برقرار کنند. بنابراین به طور حتم تعداد کاربران شرکت کننده در این تماس‌ها افزایش می‌یابد. از سوی دیگر تمام تماس‌های صوتی و تصویری نیز به طور انتها به انتها رمزگذاری می‌شوند.
کد مطلب: 61329
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام