۰
plusresetminus
شنبه ۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۹

استفاده از سرویس ابری توسط موستانگ Mach-E برای تشخیص فاصله

ایتنا- کمپانی فورد اعلام کرده است که برد مصافت خودروی موستانگ Mach-E با فاکتورهایی نظیر آب‌وهوا و رفتار رانندگی صاحب خودرو به‌صورت ابری بررسی شده و به او اطلاع داده خواهد شد.
استفاده از سرویس ابری توسط موستانگ Mach-E برای تشخیص فاصله
کمپانی فورد اعلام کرده است که برد مصافت خودروی موستانگ Mach-E با فاکتورهایی نظیر آب‌وهوا و رفتار رانندگی صاحب خودرو به‌صورت ابری بررسی شده و به او اطلاع داده خواهد شد.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  engadget، کمپانی فورد سعی دارد که اضطراب برد خودرو را برای خریداران خود از طریق سیستم تشخیص فاصله قوی به کار رفته در موستانگ Mach-E کاهش دهد. این کمپانی از قابلیتی به نام «برد هوشمند» خبر داد که میزان برد خودروی برقی شما را بر مبنای فاکتورهایی نظیر عادات رانندگی پیش‌بینی هوا و اطلاعات جمع سپاری به‌دست‌آمده از دیگر خودروهای Mach-E تعیین کند.
 
مارک پل به‌عنوان مدیر بخش خودروهای برقی فورد در بیانیه‌ای اعلام کرد که:«تغییر در رفتار رانندگی و محیط می‌تواند روی برد خودرو تأثیر بگذارد و همین امر موجب می‌شود که خودروهای برقی دیگر اغلب تنظیمات برد مهمی را تجربه کنند.» البته باید به یاد داشت که طرفداران خودروهای موستانگ این خودرو را به خاطر سرعت بسیار بالایی که دارد خریداری می‌کنند و سرعت بالا در یک خودروی برقی می‌تواند برد آن را بسیار کم کند.
 

ایده پشت این قابلیت این است که می‌تواند میزان سرعت کاربر را تخمین زده و به او کمک کند تا با باتری خالی در وسط جاده روبرو نشود. علاوه بر این فورد اظهار کرده است که از فناوری ابری برای ترکیب رفتار راننده، پیش‌بینی آل و هوا و شرایط جاده استفاده می‌کند.
 
علاوه بر این سیستم یاد شده می‌تواند حتی در جاده‌هایی که تاکنون از آن عبور نکرده‌اید از میانگین مسیریابی برای بهبود تخمین برد خودرو استفاده کند. حتی اگر برد خودرو در جاده‌ای تغییر کند Mach-E می‌تواند دلیل این تغییر را به شما توضیح دهد و تخمین جدیدی را ارائه کند.
 
به‌علاوه فورد اعلام کرده است که می‌تواند به‌روزرسانی‌هایی را در رابطه با فاکتورهایی نظیر ترافیک هم‌زمان، شیب جاده، زمین و ارتفاع یک مسیر مشخص و دمای هوا در مقصد به کاربر ارائه کند. انتظار می‌رود که برد خودروی موستانگ Mach-E در سال 2021 با افزایشی 300 مایلی روبرو شود. همچنین قیمت در نظر گرفته شده برای این خودروی فوق حرفه‌ای 43895 دلار است.
کد مطلب: 61319
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است