۰
plusresetminus
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۱

روترهای 300دلاری ایسوس عرضه می‌شوند

ایتنا - شرکت ایسوس از عرضه روترهای وای.فای سه گانه جدید خود خبر داده که 300 دلار قیمت دارند و می‌توانند با تولیدات مشابه آمازون و گوگل رقابت کنند.
روترهای 300دلاری ایسوس عرضه می‌شوند


روترهای مش وای.فای ۶ جدید گوگل و آمازون تا به حال به علت گران‌قیمت بودن چندان مورد توجه قرار نگرفته بودند، اما به نظر می‌رسد مدل جدید آنها موسوم به ZenWiFi AX Mini (XD۴) بتواند توجه علاقمندان را به خود جلب کند.

به گزارش ایتنا از فارس، قیمت ۳۰۰ دلاری و امکانات بیشتر در مقایسه با روترهای ایریو سیستم آمازون از جمله مزایای روترهای ایسوس است. البته این محصول در مقایسه با نست وای فای گوگل قابلیت‌ها و امکانات کمتری دارد. روترهای آمازون و گوگل به ترتیب ۲۴۹ و ۳۴۹ دلار قیمت دارند.

پشتیبانی از استاندارد پرسرعت وای.فای ۶ مهم‌ترین مزیت روترهای ایسوس است. از سوی دیگر، باید توجه داشت که رقبای ایسوس مانند نت گیر، روترهای وای.فای ۶ را با قیمت بالای ۷۰۰ دلار عرضه کرده‌اند.

این روترها می‌توانند محوطه‌ای به وسعت ۴۴۵ متر مربع را تحت پوشش اینترنت بی‌سیم قرار دهند. سرعت این روترها در قالب ارتباطات ۵ گیگاهرتز به ۱.۲۰۱ مگابیت در ثانیه می‌رسد. پشتیبانی کامل از OFDMA مزیت دیگر روتر جدید ایسوس است.  روتر از این طریق می‌تواند یک مجرای ارتباطی را به پشتیبانی همزمان از چند دستگاه با کیفیت مناسب اختصاص دهد.
کد مطلب: 61227
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر