d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - تلگرام به یک ویدئو ادیتور داخلی مجهز شد
۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۰۰

تلگرام به یک ویدئو ادیتور داخلی مجهز شد

ایتنا - کاربران اکنون می‌توانند استیکرهای متحرک نیز به ویدئوی خود بیفزایند.
تلگرام به یک ویدئو ادیتور داخلی مجهز شد

اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام با چند قابلیت جدید به‌روزرسانی شده است، که قابل توجه‌ترین آنها افزوده شدن ویدئو ادیتور تعبیه شده داخلی اختصاصی خودش است. این قابلیت جدید به ادیتور عکس داخلی این اپ افزوده می‌شود که در سال‌های گذشته به این اپ افزوده شده بود، و برای کاربران امکان ویرایش مستقیم ویدئوهایشان از داخل خود این اپ پیامرسان را فراهم می‌آورد. همچنین، کاربران می‌توانند از GIFهای بهتر و سایر قابلیتهای بهره‌مند شوند.  
 
به گزارش ایتنا و به نقل از اسلش‌گیر، کاربران تلگرام اکنون می‌توانند ویدئوهایشان را درون ادیتور رسانه‌ای ویرایش کنند، از جمله تنظیم روشنایی، کنتراست، و ارتقاء کیفیت (enhancement)؛ همچنین آنها اکنون می‌توانند استیکرهای متحرک به ویدئوی خود بیفزایند.
 
با این قابلیت جدید، استیکرهای متحرک می‌توانند سریعا درون فایل رسانه‌ای ظاهر شوند، و سپس مستقیما با دیگر کاربران تلگرام به اشتراک گذاشته شوند. بنا بر اعلام این شرکت، افزودن یکی از این استیکرها به عکستان آن را به یک گیف تبدیل خواهد کرد، قابلیتی که در آپدیت جدید تلگرام با مورد توجه قرار گرفته است.

 

کاربران اکنون می‌توانند تب‌های مبتنی بر ایموجی و گیف‌های داغ روز (Trending) را درون پانل گیف تلگرام، که اکنون تصاویر متحرک را سریعتر از قبل بارگیری می‌کند، ببینند. کاربرانی که یک گیف مشخص را می‌پسندند می‌توانند انگشت خود را روی آن نگه دارند تا در تب اخیر (Recents) برایشان ذخیره شود، تا به این ترتیب دسترسی به آن و ارسالش در آینده آسانتر شود.
 
نهایتا اینکه، کاربران تلگرام از امکان آسان‌تر برای انتقال چت‌ها به فولدرها از طریق نگه داشتن انگشت روی آنها بهره‌مند می‌شوند. برای کاربران اندروید، تلگرام همچنین انیمیشن‌های نرم جدیدی برای ارسال، ویرایش و حذف پیامرسانی و یک ویدئو پلیر بهبود یافته به قابلیت‌های خود افزوده است.
 
 
کد مطلب: 61160
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است