۰
plusresetminus
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۲

حذف ویدئوی تبلیغاتی ترامپ از توییتر!

ایتنا -  توئیتر  ویدئویی که کمپین تبلیغاتی دونالد ترامپ برای جرج فلوید ساخته را به دلیل  شکایت مربوط به قوانین کپی رایت غیر فعال کرد.
حذف ویدئوی تبلیغاتی ترامپ از توییتر!

توئیتر ویدئویی که در حساب کاربری کمپین تبلیغاتی دونالد ترامپ درباره جورج فلوید به اشتراک گذاشته شده بود را غیرفعال کرد. دلیل این امر شکایت مربوط به نقض قوانین کپی رایت اعلام شده است.

به گزارش ایتنا از مهر، هفته قبل جورج فلوید سیاهپوست آمریکایی به دلیل خشونت نیروهای پلیس کشته شد. این امر به موجی از اعتراضات در آمریکا و سراسر جهان منجر شده است.

این ویدئو کلیپ کوتاهی مجموعه‌ای از تصاویر و ویدئوهای تظاهرات افراد و نمونه‌هایی از خشونت‌ها پس از مرگ فلوید است که سخنان ترامپ در پس زمینه آن شنیده می شود.

توئیتر  اعلام کرد ویدئوی موجود در حساب کاربری کمپین تبلیغاتی رییس جمهور قوانین کپی رایت را زیرپا گذاشته است. سخنگوی توئیتر در این باره می گوید: ما به شکایت های مربوط به قانون کپی رایت که از طرف صاحب اثر یا نمایندگان قانونی آنها برای ما ارسال شود، ترتیب اثر می‌دهیم.

این ویدئوی ۳ دقیقه و ۴۵ ثانیه‌ای، نخست در کانال یوتیوب دونالد ترامپ  و سپس در روز سوم ژوئن در توییتر منتشر شد.  البته این کلیپ هنوز در یوتیوب فعال است.

این در حالی است توئیتر در این اواخر ۲ پیام دونالد ترامپ درا ین شبکه اجتماعی را راستی آزمایی کرد. این امر واکنش رییس جمهور آمریکا را در پی داشت و حتی ترامپ دستور اجرایی درباره شبکه‌های اجتماعی صادر کرد که هدف آن کاهش مصونیت شرکت‌ها در برابر محتوایی است که کاربران به اشتراک می گذارند.
کد مطلب: 61153
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام