۰
plusresetminus
جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۸

احتمال تعویق عرضه آیفون‌‌های 2020 به دلیل شیوع کرونا

ایتنا- شواهد به‌دست‌آمده از منابع معتبر حاکی از آن است که احتمالا آیفون‌های سال 2020 با چند هفته تأخیر رونمایی خواهند شد.
احتمال تعویق عرضه آیفون‌‌های 2020 به دلیل شیوع کرونا
شواهد به‌دست‌آمده از منابع معتبر حاکی از آن است که احتمالا آیفون‌های سال 2020 با چند هفته تأخیر رونمایی خواهند شد.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  engadget، هنوز خبری رسمی در رابطه با تأخیر در عرضه آیفون‌های سال جاری منتشر نشده است اما بلومبرگ گزارش داده است که اظهارنظرهای هوک تن به‌عنوان مدیر ارشد اجرایی برادکام در رابطه با درامدهای سه‌ماهه این کمپانی بر گمانه‌زنی‌های مرتبط با احتمال تعویق در عرضه آیفون‌های جدید صحه گذاشته است.
 
آیفون‌های جدید معمولا در ماه سپتامبر عرضه می‌شوند اما به نظر می‌رسد که عرضه آیفون‌ها در سال جاری به تعویق بیفتند. علاوه بر این هوک تن در مکالمه‌ای هشت‌دقیقه‌ای اظهار کرده است که «یک مشتری تلفن همراه بزرگ در شمال امریکا» به افزایش دورقمی درآمد کمک خواهد کرد اما هم‌اکنون آن‌ها انتظار ندارند که این افزایش درآمد تا سه‌ماهه آخر سال جاری میلادی اتفاق بیفتد.
 
 
 
او در ادامه بیان کرد که ما برای ساخت دستگاه‌های جدید تلاش می‌کنیم اما تأکید کرد که تنها سؤال باقی‌مانده در این رابطه زمان احتمالی عرضه این محصولات جدید است. بااین‌حال در جو فعلی جهان که همه رخدادهای مهم لغو شده‌اند و بسیاری از برنامه‌ریزی‌ها تغییرات زیادی داشته است، تأخیر عرضه آیفون‌ها چندان هم دور از انتظار نبود.
 
همان‌طور که بلومبرگ گزارش کرده است، همه‌گیری جهانی ویروس کرونا موجب تأخیر در سفرها و قرنطینه خانگی شده است و همه این عوامل به اضافه کار کردن کارمندان از خانه موجب شده است که بسیاری از کمپانی نتوانند مطابق با برنامه‌ریزی‌های قبلی خود رفتار کنند.
 
کد مطلب: 61150
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام