۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۰۰

.عرضه اندروید 11 بتا برای برخی کاربران تلفن‌های همراه گوگل

ایتنا- اخبار به‌دست‌آمده حاکی از آن است که نسخه بتای اندروید 11 برای برخی از کاربران همراه‌های هوشمند پیکسل 4 عرضه شده است.
.عرضه اندروید 11 بتا برای برخی کاربران تلفن‌های همراه گوگل
اخبار به‌دست‌آمده حاکی از آن است که نسخه بتای اندروید 11 برای برخی از کاربران همراه‌های هوشمند پیکسل 4 عرضه شده است.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  engadget، اگرچه گوگل عرضه نسخه بتای اندروید 11 که برای تاریخ 3 ژوئن برنامه ریزی شده بود را تغییر داد اما به نظر می‌رسد که این کمپانی هم‌اکنون به برخی از کاربران تلفن‌های همراه هوشمند پیکسل اجازه دسترسی به این نسخه از اندروید را داده است.
 
گزارش‌های به‌دست‌آمده از  یکی از توسعه‌دهندگان XDA به نام میشال رحمان حاکی از آن است که برخی از کاربران در همان روزی که وصله امنیتی اندروید 10 برای ماه ژوئن عرضه شد، به‌روزرسانی جدیدی را برای سیستم‌عامل دستگاه‌های پیکسل 4 خود دریافت کرده‌اند.

 

رحمان فهرستی از قابلیت‌های عرضه شده برای اندروید 11 را عرضه کرده است که برخی از آن‌ها شامل در منوی تنظیمات سریع به پخش ویدیو بپردازند یا ویدیو پخش شده را ازآنجا کنترل کنند. کاربران همچنین می‌توانند شکل آیکون‌های خود را از میان سه گزینه ارائه‌شده برای آن‌ها انتخاب کنند و همچنین پیشنهادات نرم‌افزارها را در پایین صفحه اصلی خود دریافت کنند.
 
کاربران همچنین می‌تواند با نگه‌داشتن دکمه پاور به کنترل دستگاه‌های متصل به تلفن همراه هوشمند خود بپردازند. علاوه بر این آن‌ها می‌توانند اعلانات حبابی را تحت منوی جدید فعال کنند. این کار موجب می‌شود که هشدار پیام‌ها به‌عنوان آیکون‌های معلق در بالای نرم‌افزارهای دیگر نمایش داده شود.
 
متأسفانه هنوز مشخص نیست که این به‌روزرسانی چه زمانی برای تمامی کاربران واجد شرایط عرضه خواهد شد و آن‌ها مجبورند تا تاریخ عرضه رسمی این نسخه منتشر بمانند و گوگل هنوز تاریخ دقیقی را برای عرضه این نسخه مشخص نکرده است و تنها اعلام کرده است که به‌زودی جزئیان بیشتری دراین‌باره اعلام خواهد کرد.
کد مطلب: 61134
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام