۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۲

اعتراض کارمندان فیس‌بوک به سیاست زاکربرگ در مقابل ترامپ

ایتنا - کارمندان فیس‌بوک به طور مجازی کار خود را ترک کردند تا نسبت به تصمیم شرکت برای واکنش نشان ندادن به پست ترامپ اعتراض کنند.
اعتراض کارمندان فیس‌بوک به سیاست زاکربرگ در مقابل ترامپ

کارمندان فیس‌بوک در اعتراض به تصمیم مارک زاکربرگ برای عدم حذف پیام ترامپ، در توئیتر واکنش نشان دادند و به طور مجازی کار خود را ترک کردند.

به گزارش ایتنا از مهر، کارمندان فیس‌بوک با استفاده از توئیتر ناامیدی خود درباره تصمیم مارک زاکربرگ برای حذف نکردن پست‌های دونالد ترامپ را اعلام کرده اند. رئیس جمهور آمریکا در این پست‌ها اشاره کرده بود باید به معترضان در این کشور شلیک شود.

توئیتر به پیام ترامپ با مضمون«با شروع غارت، شلیک گلوله نیز آغاز می شود» برچسب هشدار افزوده بود، اما فیس‌بوک در این پیام هیچ تغییری ایجاد نکرد.

مارک زاکربرگ در پستی این عمل را توجیه کرد و نوشت: افراد بسیاری را می‌شناسم که از عدم تغییر در پست رئیس جمهور ناراحت هستند، اما موضع ما این است که باید هر چه بیشتر امکان ابراز عقاید را فراهم کنیم، مگر آنکه این ابراز عقیده به ایجاد خطر یا ضرری منجر شود که به طور مشخص در سیاست‌های ما ذکر شده است.

 درهمین راستا کارمندان فیس‌بوک به طور مجازی کار خود را ترک کردند تا نسبت به تصمیم شرکت برای واکنش نشان ندادن به پست ترامپ اعتراض کنند.

تعدادی از کارمندان فیس‌بوک برای حمایت از معترضان در سراسر کشور مرخصی گرفتند. 

جیسون تاف مسئول بخش مدیریت محصول در فیس‌بوک در توئیتی نوشت: من در فیس‌بوک کار می کنم و نسبت تصویری که از ما نشان داده می‌شود، افتخار نمی‌کنم. بخش اعظم همکارانی که با آنها صحبت می‌کنم نیز همین احساس را دارند. ما کاری می‌کنیم تا صدای مان شنیده شود.
کد مطلب: 61116
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است