۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۶
به دلیل ناآرامی‌ها در آمریکا

پلی‌استیشن 5 فعلا رونمایی نمی‌شود!

ایتنا - سونی همچون بسیاری دیگر از غول‌های تکنولوژی به علت شیوع ویروس کرونا تصمیم گرفته بود که مراسم رونمایی از جدیدترین محصول خود را به صورت آنلاین برگزار کند.
پلی‌استیشن 5 فعلا رونمایی نمی‌شود!

به نظر می‌رسد که سونی قصد دارد مراسم رونمایی از نسل جدیدی از کنسول‌های بازی پلی استیشن موسوم به PS5 را تحت تاثیر اعتراضات مردمی در آمریکا به تاخیر بیاندازد.

به گزارش ایتنا از ایسنا، شرکت سونی که قرار بود در روزهای آتی یعنی تاریخ چهارم ژوئن ۲۰۲۰ در مراسمی آنلاین و اینترنتی از جدیدترین نسل از کنسول‌های بازی پلی استیشن (PlayStation) موسوم به PS5 رونمایی کند، حالا به تازگی با انتشار توییتی در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی توئیتر اعلام کرده است که تحت تاثیر اعتراضات مردمی در ایالات متحده آمریکا این مراسم را به زمان دیگری موکول خواهد کرد.

توییت صفحه رسمی پلی استیشن به شرح زیر است:

«با اینکه از شور و اشتیاق و هیجان خیل عظیمی از کاربران و علاقه مندان به بازی های پلی استیشن مطلع هستیم، اما متاسفانه هم اکنون زمان مناسبی برای جشن گرفتن معرفی نسل جدید کنسول های بازی و مراسم رونمایی از آن به شمار نمی رود و ما قصد داریم به احترام شنیده شدن اعتراضات مردمی در آمریکا عقب نشینی کرده و معرفی جدیدترین محصول خود را به زمان دیگری به تعویق بیندازیم».

در روزهای اخیر بعد از آنکه یک فرد غیرمسلح سیاه پوست توسط یکی از نیروهای پلیس در شهر مینه سوتای آمریکا کشته شد، میلیون ها نفر از شهروندان آمریکایی در اعتراض به رفتار خشونت آمیز و نژادپرستانه پلیس و توییت تهدید آمیز ترامپ به خیابان‌ها ریخته و شورش کردند.

هنوز جزئیات دقیقی از تاریخ دقیق برگزاری مراسم آنلاین رونمایی از پلی استیشن ۵ منتشر نشده و در دسترس نیست.

این شرکت همچون بسیاری دیگر از غول‌های تکنولوژی به علت شیوع گسترده و پاندمی ویروس کرونا تصمیم گرفته بود که مراسم رونمایی از جدیدترین محصول خود را به صورت آنلاین برگزار کند.
کد مطلب: 61115
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام