۱
۰
plusresetminus
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۰۰
خدمات اختصاصی برای کاربران G Suite

امکان برقراری تماس صوتی گوگل از طریق جیمیل

ایتنا- گوگل اخیرا اعلام کرده است که کاربران G Suite ازاین‌پس می‌توانند از طریق نسخه‌های مختلف جیمیل با یکدیگر تماس صوتی بگیرند.
امکان برقراری تماس صوتی گوگل از طریق جیمیل
گوگل اخیرا اعلام کرده است که کاربران G Suite ازاین‌پس می‌توانند از طریق نسخه‌های مختلف جیمیل با یکدیگر تماس صوتی بگیرند.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  engadget، گوگل همواره خدمات بسیار زیادی را به همه کاربران ارائه کرده است و همین موضوع موجب شده است که برخی موارد مشترکان سرویس‌های خاص این شرکت احساس کنند که شاید نیازی به این سرویس نداشته و می‌توانستند از یک سرویس عمومی‌تر بهره ببرند.
 
با این وجود این شرایط در حال تغییر است و گوگل به‌زودی قابلیت پر کاربردی را برای مشترکان G Suite که از قابلیت Google Voice استفاده می‌کنند، عرضه خواهد کرد. این دسته از کاربران به‌زودی می‌توانند از طریق جیمیل به برقراری تماس صوتی بپردازند و به‌این‌ترتیب برای انجام این کار نیازی به ورود به برنامه دیگر نخواهند داشت.
 
 
 

آیکون Voice در سمت راست مرورگر کاربران به همراه افزونه‌های دیگر G Suite برای جیمیل عرضه خواهد شد. این قابلیت از 3 ژوئن عرضه می‌شود و ممکن است ارائه آن برای همه مشترکان G Suite اندکی طول بکشد. این قابلیت روی اندروید، iOS و نسخه وب جی میل فعال خواهد بود.
 
شما همچنین هم‌اکنون می‌توانید با استفاده از نرم‌افزارهای وب و موبایل Google Voice به انتقال تماس‌ها بپردازید. گوگل ازاین‌پس افرادی که ممکن است بخواهید با آن‌ها تماس برقرار کنید را نیز به شما پیشنهاد خواهد داد. بااین‌حال شما می‌توانید در صورت نیاز در مخاطبان خود جستجو کرده یا شماره شخصی را به صورت دستی وارد کنید.
 
هنوز مشخص نیست که آیا کاربران دیگر Google Voice نیز می‌توانند به این قابلیت دسترسی داشته باشند یا خیر. بااین‌وجود، گوگل عادت دارد که ویژگی‌های بسیار پر کاربرد را اول برای مشترکان G Suite عرضه کرده و سپس آن را برای تمامی کاربران خود فعال کند.
 
کد مطلب: 61099
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
کی دیگه از گوگل استفاده میکنه وقتی چین گوگل رو کنار بگذاره یعنی گوگل باید بره بز بچرونه
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام