۰
plusresetminus
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۲۸

نرم‌افزار جدید فوجی فیلم برای تبدیل دوربین‌های حرفه‌‌ای به وبکم

ایتنا- فوجی فیلم به‌تازگی نرم‌افزاری را عرضه کرده است که به شما اجازه می‌دهد که دوربین سری X و GFX خود را به وب کم تبدیل کنید.
نرم‌افزار جدید فوجی فیلم برای تبدیل دوربین‌های حرفه‌‌ای به وبکم
فوجی فیلم به‌تازگی نرم‌افزاری را عرضه کرده است که به شما اجازه می‌دهد که دوربین سری X و GFX خود را به وب کم تبدیل کنید.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  engadget، شما پس‌ازاین که نرم‌افزار Fujifilm X Webcam را نصب‌کرده و دوربینتان را با استفاده از درگاه یواس‌بی به کامپیوتر ویندوزی متصل کنید، می‌توانید تصویر خود را در حالت وب‌کم در نرم‌افزارهای محبوب کنفرانس ویدئویی نظیر زوم، هنگ آوتز و... مشاهده کنید.
 
پشتیبانی از این سیستم فعلا به دوربین‌های رده‌بالای فوجی فیلم محدود است و مشخص نیست که آیا دوربین‌های دیگر نیز به‌زودی توسط این نرم‌افزار پشتیبانی خواهند شد یا خیر. بااین‌حال اگر از این دوربین‌ها استفاده می‌کنید می‌توانید آن‌ها را به وب‌کم های با کیفیت بالا تبدیل کنید.
 
 نرم‌افزار جدید فوجی فیلم برای تبدیل دوربین‌های حرفه‌‌ای به وبکم
 
علاوه بر این شما می‌توانید از لنزهای مختلف فوجی فیلم نیز استفاده کرده و حتی شبیه‌سازهای مختلف فیلم‌ها را به تصویر خود بیفزایید. شما حتی می‌توانید از دوربین مدیوم فرمت GFX برای ایجاد عمق در پس‌زمینه و ارائه تصویری بهتر و با کیفیت‌تر از خود استفاده کنید.
 
همه‌گیری ویروس کرونا موجب شده است که وب‌کم ها بسیار کم یاب شوند و کاربران کنفرانس ویدئویی مجبور بودند از هر دوربینی که در دسترس دارند برای انجام کار خود استفاده کنند. شرکت کانن با ارائه نرم‌افزار تبدیل دوربین به وب کم اندکی مشکلات را برای کاربران حل کرد و اکنون فوجی فیلم نیز به این جرگه پیوسته است.
 
کد مطلب: 61081
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است