۰
plusresetminus
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۷

اوبر متهم در ایتالیا!

ایتنا - مقامات قضایی ایتالیایی مشغول تحقیق درباره پرونده ای شامل هزار پیک ارسال غذا هستند. طبق ادعای موجود این افراد برای تحویل غذا فقط ساعتی ۳ یورو دستمزد دریافت می‌کنند.
اوبر متهم در ایتالیا!


مقامات قضایی ایتالیایی مشغول بررسی پرونده‌ای مربوط به سواستفاده از پیک‌های «اوبر ایتس» در این شرکت هستند.

به گزارش ایتنا از مهر، ۳ فرد آگاه فاش کرده‌اند، مقامات قضایی ایتالیایی مشغول تحقیق در واحد «اوبرتکنولوژیز» در این کشور هستند. این تحقیق درباره اتهام سوء استفاده از پیک های ارسال غذا در این شرکت است. «اوبر ایتالیا» پلتفرم «اوبر ایتس» را با توجه به قانون برای رستوران‌ها و پیک‌ها فراهم کرده است.

زیر مجموعه این تاکسی آنلاین در ایتالیا در بیانیه‌ای اعلام کرد: «ما به طور فعال در بحث و گفتگو پیرامون مقررات شرکت می‌کنیم و اعتقادمان این است که باید امنیت قانونی لازم برای بخش تحویل غذا در ایتالیا فراهم شود.»

به گفته منابع آگاه که نخواسته‌اند نامشان فاش شود، مقامات قضایی ایتالیایی مشغول تحقیق درباره پرونده ای شامل هزار پیک ارسال غذا هستند. طبق ادعای موجود این افراد برای تحویل غذا فقط ساعتی ۳ یورو دستمزد دریافت می‌کنند.

این درحالی است که «اوبر ایتس» ادعا می‌کند دستمزد بسیار بالاتری به ۲ شرکت استخدام نیرو پرداخت کرده است. همچنین این شرکت‌ها مسئولیت مدیریت پیک‌ها را نیز بر عهده داشته‌اند. بیشتر پیک‌های استخدامی از مهاجران بوده‌اند.

در این پرونده، یکی از شرکت‌ها و ۴ فرد تحت تحقیق هستند.
کد مطلب: 61067
برچسب ها: اوبر
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام