کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

قابلیت زمان‌بندی‌ توییت‌ها به نسخه وب نیز افزوده شد

10 خرداد 1399 ساعت 12:16

ایتنا -توییتر به‌تازگی اعلام کرده که کاربران با استفاده از نسخه وب نیز قادر خواهند بود توئیت‌های خود را زمان بندی کرده و در زمان دیگری آن را ارسال کنند.
توییتر به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان، پیشتر در نوامبر سال گذشته میلادی اعلام کرده بود که به صورت آزمایشی بر روی قابلیت زمان‌بندی انتشار و ارسال توییت ها در نسخه وب کار می کند که در آن زمان طبق معمول تنها افراد داوطلب به صورت محدود از قابلیت مربوطه استفاده کرده و به آن دسترسی داشتند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، اما حالا توییتر اعلام کرده که کاربران از این پس می‌توانند از طریق نسخه وب نیز توییت‌های خود را زمان‌بندی کنند. این بدان معناست که کاربران می‌توانند یک توییت را بنویسند و در بخش زیرین پنجره مربوطه، آیکون تقویم را انتخاب و زمان دقیق برای ارسال آن در صفحه کاربری خود را تعیین کنند.

البته نکته‌ای که کاربران باید به آن توجه داشته باشند، آن است که پیش‌نویس‌های کاربران در نسخه تحت وب صفحه کاربری توییتر قابل انتقال به موبایل و بالعکس نخواهد بود و آنها تنها می‌توانند از پیش‌نویس‌های خود در یک دستگاه برای ارسال و زمانبندی توییت‌های خود استفاده کنند.
 


کد مطلب: 61063

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/61063/قابلیت-زمان-بندی-توییت-ها-نسخه-نیز-افزوده

ايتنا
  https://www.itna.ir