۰
plusresetminus
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۰

اپل و شیائومی بازار گجت‌های پوشیدنی را تسخیر کرده‌اند!

ایتنا - بررسی‌های مؤسسه تحقیقاتی آی‌دی‌سی نشان می‌دهد بازار پوشیدنی‌های هوشمند کماکان در سلطه شرکت‌های اپل و شیائومی است.
اپل و شیائومی بازار گجت‌های پوشیدنی را تسخیر کرده‌اند!


برترین شرکت تولیدکننده پوشیدنی‌های هوشمند اپل است که در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ موفق به عرضه ۲۱.۲ میلیون نوع از این محصولات به بازارهای جهانی شده است. اپل طی این مدت ۲۹.۳ درصد از این بازار را در کنترل خود داشته است. سهم اپل از این بازار در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ برابر با ۲۳.۷ درصد بوده است.

به گزارش ایتنا از مهر، در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ عرضه ساعت‌های هوشمند اپل به بازار به علت برخی مشکلات برای تأمین مواد اولیه با چالش‌هایی مواجه شد. اما این شرکت باز هم رتبه برتر خود را حفظ کرد. علت این مساله افزایش خرید ساعت‌های هوشمند، هدفون‌های بی‌سیم و غیره در دوره شیوع ویروس کرونا برای تسهیل دورکاری بوده است.

بعد از اپل، شیائومی با عرضه ۱۰.۱ میلیون واحد پوشیدنی هوشمند در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ توانسته ۱۴ درصد از سهم این بازار را از آن خود کند. رتبه‌های بعدی نیز در اختیار شرکت‌های سامسونگ، هواوی و فیت بیت است.

عرضه جهانی پوشیدنی‌های هوشمند با افزایش ۲۹.۷ درصدی در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۷۲.۶ میلیون واحد رسیده است.
کد مطلب: 61061
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام