۰
plusresetminus
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۲

آموزش : چگونه دو واتس‌اپ روی یک گوشی داشته باشیم؟

ایتنا - بسیاری از کاربران گوشی‌های هوشمند بیش از از یک سیم‌کارت دارند که همین مسئله موجب می‌شود تمایل داشته باشند با هر دو شماره و سیم‌کارت خود واتس‌اپ یا سایر اپلیکیشن‌های پیام‌رسان را داشته باشند که ممکن است مخاطبان آنها متفاوت باشند.
آموزش : چگونه دو واتس‌اپ روی یک گوشی داشته باشیم؟

بسیاری از کاربران گوشی‌های هوشمند بیش از از یک سیم کارت دارند که همین مسئله موجب می‌شود تمایل داشته باشند با هر دو شماره و سیم‌کارت خود واتس‌اپ یا سایر اپلیکیشن‌های پیام‌رسان را داشته باشند که ممکن است مخاطبان آنها متفاوت باشند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، در گزارشی که در وب سایت gadgetsnow آمده است، کارشناسان فعال در حوزه فناوری به این دسته از کاربران آموزش می‌دهند تا روی گوشی‌های هوشمند خود دو پیام رسان با بهره گیری از شماره سیم‌کارت‌های مختلف خود راه‌اندازی و استفاده کنند.

بسیاری از برندهای تولیدکننده موبایل همچون سامسونگ، شیائومی، اوپو، ویوو، ایسوس، هواوی و آنر این امکانات در بخش تنظیمات گوشی‌های هوشمند خود در اختیار کاربران قرار می‌دهند و آنها تنها کافی است در صورت تمایل آن را فعال سازی کنند.

به عنوان مثال، کاربران گوشی‌های سامسونگ کافیست به بخش تنظیمات گوشی مراجعه کرده و با انتخاب گزینه امکانات پیشرفته (advanced features)، بر روی پیام رسان دوگانه (dual messenger) ضربه بزنند و اپلیکیشن پیام‌رسان مورد نظر خود همچون واتس‌اپ را فعال سازی کنند.
 
بعد از روشن و فعال سازی این قابلیت تنها پس از چند لحظه و تکمیل فرآیند مربوطه، کاربران یک آیکون جداگانه بر روی صفحه مربوط به اپلیکیشن های گوشی خود مشاهده می کنند که با علامت نارنجی رنگ در زیر آیکون، آن را با واتس‌اپ قبلی و مورد استفاده متمایز می‌شود.
 

کاربران بدین ترتیب قادر خواهند بود از این پس با مخاطبین مختلف و با شماره سیم‌کارت‌های مختلف خود به ارسال پیام و ارتباط با آنها بپردازند.

البته نام این قابلیت در بخش تنظیمات گوشی‌های برندهای مختلف اندکی متفاوت است به عنوان مثال در گوشی‌های شیائومی در بخش تنظیمات باید به دنبال گزینه ای اپلیکیشن‌های دوگانه (Dual Apps)، در گوشی‌های هواوی و آنر گزینه اپلیکیشن‌های دوقلو (apps twin)، گوشی‌های اوپو و ویوو گزینه app clone و در گوشی‌های ایسوس گزینه twin apps باشیم.
کد مطلب: 61047
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است