۰
plusresetminus
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۳

کرونا هشتمین قربانی را از آمازون گرفت

ایتنا - هشتمین کارمند شرکت فناوری آمازون بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.
کرونا هشتمین قربانی را از آمازون گرفت

هشتمین کارمند آمازون بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت. این خبر در حالی منتشر شده که این شرکت به دلیل عدم شفافیت در مورد تعداد گسترده‌ای از مبتلایان در بین کارگران انبار خود، تحت نظارت است.

به گزاش ایتنا از فارس، این کارگر در انبار شرکت فناوری آمازون در ایالت اوهایو مشغول به کار بوده است؛ طبق گفته این شرکت آزمایش گرفته شده از کارگر فوت شده پس از یک هفته جواب مثبت ابتلای وی به ویروس کرونا را نشان داده است. 

جف بیزوس، بنیانگذار آمازون مدعی شده که کارگران حداقل ۷۴ انبار برای تشخیص کرونا آزمایش شده‌اند.

تعداد کل کارگران آمازون که آزمایش ویروس آنها مثبت شده، دقیقا مشخص نیست؛ این شرکت در تصمیم خود مبنی بر عدم افشای چنین اطلاعاتی ایستاده است.

شرکت مذکور در بیانیه قبلی نیز گفته است: «ما فکر نمی‌کنیم که مشخص شدن شمار مبتلایان به این ویروس در شرکت فناوری آمازون مهم باشد».

این شرکت به دلیل عدم ارائه صحیح محافظت از کارمندان خود در برابر شیوع ویروس مورد انتقاد قرار گرفته است؛ در حالی که آمازون بارها و بارها اظهار داشته که تمام تلاش خود را برای محافظت از کارمندان در مراکز  انبارهای خود انجام داده است.

در اوایل ماه جاری، نامه‌ای از ۱۳ دادستان کل ایالتی خواسته بود که آمازون تعداد کارگرانی را که در اثر ویروس تحت تأثیر قرار گرفته‌اند، افشا کند.
کد مطلب: 61014
برچسب ها: آمازون کرونا
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام