۱
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۱

جستجوی آسان‌تر در پلی استور

ایتنا - یکی از دشوارترین کارها در زمان استفاده از فروشگاه پلی استور گوگل، یافتن برنامه های مدنظر در میان انبوه نرم افزارهاست. اما فیلترهای جدید جستجو این کار را ساده می کند.
جستجوی آسان‌تر در پلی استور

یکی از دشوارترین کارها در زمان استفاده از فروشگاه پلی استور گوگل، یافتن برنامه های مدنظر در میان انبوه نرم افزارهاست. اما فیلترهای جدید جستجو این کار را ساده می کند.

به گزارش ایتنا از فارس خدمات جستجوی پلی استور گوگل تا به امروز بسیار ساده بوده و فیلترهای چندانی برای تخصصی کردن جستجوها در دسترس نبوده اند. از همین رو کاربران باید مدتها وقت برای یافتن برنامه های مدنظر خود صرف می کردند.

این شرایط نامناسب با افزوده شدن فیلترهای جستجوی پیشرفته تر به پلی استور گوگل به زودی برطرف می شود و کاربران می توانند به طور دقیق اپلیکیشن ها و نرم افزارهای مدنظر خود را جستجو کرده و بیابند.

برای استفاده از این خدمات که به تدریج در دسترس همه علاقمندان قرار می گیرد، ابتدا باید کلمه مدنظر مانند تقویم را جستجو کرد و سپس با استفاده از فیلترهای ظاهر شده جستجو را دقیق تر کرد. از جمله این فیلترها می توان به رایگان یا پولی بودن برنامه، نسخه های اندروید مورد پشتیبانی و غیره اشاره کرد. همچنین در صورت جستجوی کلمه موسیقی، فیلترهایی برای مشخص کردن ژانر موسیقی، گروه سنی مدنظر و غیره نیز اضافه می شوند.
کد مطلب: 60902
نام شما
آدرس ايميل شما


احسان
feedback
Iran, Islamic Republic of
عکس اپ استور iOS و خبر در مورد گوگل پلی Android؟؟؟؟
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام